[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Модератор форума: DIDONE, yorick  
Форум абонентов Viasat » VIASAT » Viasat Ukraine » Говорилка абонентов Viasat (часть 9) (В свободном стиле, но в культурных рамках)
Говорилка абонентов Viasat (часть 9)
valdekДата: Среда, 16.01.2013, 10:05 | Сообщение # 61
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 2390
Репутация: 289
Статус: Offline
Цитата (manomax)
Белорусский парень,которому с неба свалились Мазератти,миллионы,ночные клубы,Красотки...
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  я б не писав таку їрунду . Як не як він забивав м'ячі супернику, деколи навіть вирішальні, тай і влаштовував бувало такі потрібні штрафні, що
куди всім братися. Не знаю що ти  manomax, зробив для українського футболу, а от Мілевський хоть щось, може і мало, не тобі
тут скиглити, а всеж зробив , так що краще помовч на цю тему. А якщо так
пре від того, що у когось із гравців Динамо вже пройшов період їхнього
майстер-класу, то розвернись і продивись на гравців шактьора, там теж
були, тай є такі, хто може і переплюнув Мілевського, тілкиж там, у
ваших  принято боятися про це хіхікати.


Сообщение отредактировал valdek - Среда, 16.01.2013, 10:08
 
manomaxДата: Среда, 16.01.2013, 11:06 | Сообщение # 62
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -70
Статус: Offline
А я нічого й не збираюсь робити для українського футболу... lol Мені подобається Футбол споглядати,гравців які Мені подобаються обожнювати...а які Я вважаю що не дуже--прикалуватися... happy До речі те що я пишу Реальні Речі,а ти вирішуєш як відданний динамівський уболівальник до кінця своїх днів хвалити Мілевського лише за один жест у сторону фанів "Шахтаря",то ось тобі привіт...ні,не від мене...а від Блохіна... tongue biggrin І той вже зрозумів,що Міля із Хачеріді бухають по ночам... pepsi laugh
http://www.unian.ua/news....-2.html
http://prosport.tsn.ua/sport....ya.html

Добавлено (16.01.2013, 09:23)
---------------------------------------------
Щодо гравців "Шахтаря"--то Реально не знаю ХТО там схожий на Мілевського,і на "трійку"--Гармаш,Михалик,Хачеріді...Аналога Мілевського ПРОСТО не існує!..Бразильці такої репутації не мають,ну хто?..Можливо я осліп... biggrin Буває лажає Ракицький,рідше Кучер...але НАСКІЛЬКИ корисні вони в атаці,куди Постійно йдуть!..У Ракицького чудовий довгий пас+сильний удар...Кучера вважаю більш надійнішим в обороні,ніж Рак,та й той акурат "Динамо" 2 гола забив...Але щоби СТІЛЬКИ автоголів і пасів нападникам,як у того ж Хачеріді--то Реально я такого гравця у "Шахтарі" не знаю...Можливо хтось мені такого покаже... soccer robot

Добавлено (16.01.2013, 10:06)
---------------------------------------------
Але як кажуть Завжди є до чого прагнути!.. happy Надіюсь ще побачу й такі шедевральні голи!.. hands first yahoo
  http://isport.ua/football/europe/news/233860.html


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
valdekДата: Среда, 16.01.2013, 12:18 | Сообщение # 63
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 2390
Репутация: 289
Статус: Offline
.Кучера вважаю більш надійнішим в обороні  ---  ага, ну да - особливо коли він оборонявся від Вукоевіча,  уже не помню в якому році і як це було, але падав як від Клічко - а як після того матчу твій любимий пєнісов-тв його вихваляв разом звичайно із суддею. Ну  не сміши мене із цим артистом . Короче - йди ти в баню із своїми цитатами . Не бачу я на соєму яблуці ????? що ти там повитягував за цитатки - та це не головне. Все проходить - все міняється. Ну  на даному єтапі життя твої кроти сильніші по футболу в українському чемпі, ну той радій на здоров'я, а що буде далі- то поживемо тай побачимо, але ти мене не заставиш ніяк і нічиїми цитатами вболівати за жуків колорадських , бувай здоровий і не болій грипом, мені час, маршрутка підійшла.
 
manomaxДата: Среда, 16.01.2013, 13:59 | Сообщение # 64
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -70
Статус: Offline
biggrin Не ставлю собі за мету переманити динамівський електорат... zorro valdek,ти мене не до кінця розумієш і можливо навіть злишся...Ну якщо хтось у "Шахтарі" буде лажати на постійній основі в Захисті...то побачимо ЩО буде із цим гравцем!..Якщо й надалі його будуть рахувати Стахановською Зіркою,то прийде його час для моїх приколів... happy Повір,що в душі я Бажаю щоби "Динамо" грало краще!..ОДНОЗНАЧНО це б пішло на користь "Шахтарю",ніж Постійні Перемоги і статус "непринципового суперника"...В останній рік таким став уже "Дніпро" для "Шахтаря"... wink Так що бажаю у майбутньому щоби києвський ТІМ став сильнішим від цьогорічного його Варіанту,а якщо стане ще слабшим--то що ж робити,тільки признати що бувала Слава уже позаду і ну ніяк не вдається її вернути... meeting Усе в руках чи ногах гравців,тренера і президента..."Динамо" може стати Королем в Україні,а може боротися за зону Ліги Європи...Це покаже лише час!.. book hello

Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
AlexUAДата: Среда, 16.01.2013, 21:11 | Сообщение # 65
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 1898
Репутация: 170
Статус: Offline
Цитата (valdek)
що у когось із гравців Динамо вже пройшов період їхнього майстер-класу

Вибачаюся, що влізаю, але як на мене, то у Мілевського цей період і не починався.
 
PunknatankeДата: Среда, 16.01.2013, 21:35 | Сообщение # 66
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 1843
Репутация: 220
Статус: Offline
valdek, пiдтримую тебе!
 
valdekДата: Среда, 16.01.2013, 23:45 | Сообщение # 67
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 2390
Репутация: 289
Статус: Offline
AlexUA, грав цей хлопець у своєму стилі і був час що міг і погоду зробити, не сам звичайно, всеж не був він такий профі як Мессі чи Ронольдо із Бекхемом, тай до Шевченка було йому далеко, алеж не може кажен бути таким як вони у класі , так, але користь він приносив і команді і збірній, і класти на це все це шизофренія повна . Його час минув, і шо зараз виходить - треба повісити на нього усе і вся і дати пиндаля . Я просто думаю, що кожен із футболістів які потрапляють до такої команди як "Динамо" Київ чи навіть "Шахтар" Донецьк просто так за те що той може у компанії на пікніку анекдота дотепного кинути чи всіх перепити і йому дадуть за це місце для сидіння біля "нач-цальніка-а" за таке із десяток років тримати у команді не будуть .
 
AlexUAДата: Четверг, 17.01.2013, 15:36 | Сообщение # 68
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 1898
Репутация: 170
Статус: Offline
valdek,
Та я і не ставлю під сумнів той факт, що колись він приносив певну користь. Навіть більше - я погоджуюсь із тим, що він був доволі перспективним виконавцем. В даному випадку, я просто підтримую Ігора у тому, що гроші( в т.ч. Мазератті, клуби і т.д.) вдарили йому в голову.


Сообщение отредактировал AlexUA - Четверг, 17.01.2013, 15:37
 
barcelonenkoДата: Пятница, 18.01.2013, 10:56 | Сообщение # 69
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 904
Репутация: 186
Статус: Offline
У 2013 році на екрани вийде 3D фільм про один з найулюбленіших моїх гуртів (за винятком - всяких там Loadів i Reloadів) - Metallica http://www.teleprostir.com/cinema....tallica
 
yorickДата: Пятница, 18.01.2013, 12:44 | Сообщение # 70
гуру
Группа: Администраторы
Сообщений: 6363
Репутация: 475
Статус: Offline
А тем временем, остальными игроками щупаются новые пути на рынке. wink

OLED Panasonic TX-65HZ980E; Pioneer LX-5090; Vu+ Duo 4K; AX HD61 4K; DM8000; TOROIDAL T90; Triax 1.1, Strong SRT-DM2100 (90*E-30*W), many different cards&CAM's (incl. PRO) for Pay TV
Желаю, чтобы у Вас сбылось то, чего Вы желаете другим!
 
tiberiusДата: Пятница, 18.01.2013, 15:35 | Сообщение # 71
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 1822
Репутация: 302
Статус: Offline
Цитата (manomax)
...Ну якщо хтось у "Шахтарі" буде лажати на постійній основі в Захисті...то побачимо ЩО буде із цим гравцем!..
В Шахтарі весь захист лажає на постійній основі... Але треба віддати їм належне. Іде постійний пошук виходу з цієї ситуації. Наприклад, повернуто до команди Іщенка... Ніяких проблем із захистом більше не буде... biggrin


 
manomaxДата: Пятница, 18.01.2013, 15:48 | Сообщение # 72
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -70
Статус: Offline
Цитата (tiberius)
В Шахтарі весь захист лажає на постійній основі...
Якщо би так було,нас би "Юве" на своєму стадіоні у 1 ГРІ після багаторічної перерви виступів у єврокубках розмазав би вдрузки... biggrin Проте "Шахтар" навіть мав перевагу в Турині... tongue Та я Круто заїхав як на порівняння з "Динамо"...тримай Хачеріді і Ко...2 від "Дніпра",3 від "Металіста",3 і 4 від "Шахтаря",2 від Менхенгладбаха на своєму полі,4 і 2 від ПСЖ,3 від "Порту"...куди там до "Юве" і 1:1 на виїзді... pilot


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
valdekДата: Пятница, 18.01.2013, 18:02 | Сообщение # 73
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 2390
Репутация: 289
Статус: Offline
Цитата
Цитата (manomax)
Якщо би так було,нас би "Юве" на своєму стадіоні у 1 ГРІ після багаторічної перерви виступів у єврокубках розмазав би вдрузки... Проте "Шахтар" навіть мав перевагу в Турині... Та я Круто заїхав як на порівняння з "Динамо"...тримай Хачеріді і Ко...2 від "Дніпра",3 від "Металіста",3 і 4 від "Шахтаря",2 від Менхенгладбаха на своєму полі,4 і 2 від ПСЖ,3 від "Порту"...куди там до "Юве" і 1:1 на виїзді...
шановний, давайте дочекаємося старту другої половини Євро-сезону 2012-2013 , навіщо тривожити "попєрєдніків", і глянемо шо "найсильніший" покаже , а то якось все забуваємо як сиділи на "найкрасивішому" стадіоні із пониклиіи головами тримаючи у руках муляжі кубку Ліги Чемпіонів .
 
manomaxДата: Суббота, 19.01.2013, 16:01 | Сообщение # 74
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -70
Статус: Offline
Цитата (valdek)
а то якось все забуваємо як сиділи на "найкрасивішому" стадіоні із пониклиіи головами тримаючи у руках муляжі кубку Ліги Чемпіонів .
Я не сидів... crazy Який би НЕ БУВ Варіант,не забуваємо що у паралельних матчах грають "Ман.Ю" із "Реалом",і думаю що ОБИДВІ Команди повище Класом ніж "Шахтар" ("Динамо" тут нє прі дєлах)...Отож хтось із цих Топ-Клубів також вилетить,так що "Шахтар" пройшовши группу,вибивши Переможця ЛЧ здобув собі УЖЕ Такий Рейтинг,що тому ж "Динамо" треба шкандибати до півфіналу Ліги Європи... priest Мало аргументів,тоді давайте-дєрзайте...виходьте з групи Ліги Чемпіонів!..Коли воостаннє таку Радість творило "Динамо" своїм уболівальникам?.. shades А на слідуючий євросезон взагалі Близькі до того щоби ще весною цього року ПРОЛЕТІТИ повз Лігу Чемпіонів наступного сезону... bag Так що кому-кому,а "Шахтарю"--це Точно не потрібно переживати про свої виступи у єврокубках... pepsi

Добавлено (19.01.2013, 15:01)
---------------------------------------------
Завтра можемо похоронити 1,але не останній клуб УПЛ,саме завтра Дедлайн для києвського "Арсеналу" і судячи з того що гравці УЖЕ порозбігалися із тонучого Титаніка,то завтра він піде на дно... priest На черзі "Таврія",літом через відутність фінансування є Шанси для зникнення у клубів-сателітів "Іллічівця","Кривбасу"...після чого кількість клубів УПЛ буде недостатньою для проведення повноцінного Чемпіонату і Клуби,які залишилися ("Шахтар","Динамо,"Дніпро","Металіст","Чорноморець","Карпати","Металург Д.") перекочують до Ліги Незалежних Держав... zorro Іншим Клубам буде запропоновано місце у Першій Лізі об'єднаного турніру,де б команди а-ля "Ворскли","Зорі" грали із "Спартаком" Нальчик чи "Хімками"... biggrin Льод тронулся,господа прісяжниє засідатєлі... wizard


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
lubhtoДата: Суббота, 19.01.2013, 16:24 | Сообщение # 75
профессионал
Группа: Пользователи+
Сообщений: 414
Репутация: 119
Статус: Offline
Цитата (manomax)
Клуби,які залишилися ("Шахтар","Динамо,"Дніпро","Металіст","Чорноморець","Карпати","Металург Д.") перекочують до Ліги Незалежних Держав... zorro Іншим Клубам буде запропоновано місце у Першій Лізі об'єднаного турніру,де б команди а-ля "Ворскли","Зорі" грали із "Спартаком" Нальчик чи "Хімками"...

Взгляните в турнирную таблицу и будьте объективней,как-то "Карпаты" за "Ворсклой" и "Зарей" стоят smile
 
Форум абонентов Viasat » VIASAT » Viasat Ukraine » Говорилка абонентов Viasat (часть 9) (В свободном стиле, но в культурных рамках)
Поиск: