[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Модератор форума: DIDONE, yorick  
Форум абонентов Viasat » VIASAT » Viasat Ukraine » Говорилка абонентов Viasat (часть 9) (В свободном стиле, но в культурных рамках)
Говорилка абонентов Viasat (часть 9)
manomaxДата: Суббота, 12.01.2013, 19:06 | Сообщение # 31
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -66
Статус: Offline
Я тут писав,що якщо хтось у найближчі сезони (у цьому сезоні Чемпіон не зміниться... biggrin ) і відбере титул у "Шахтаря",то це буде або "Металіст",або "Дніпро"... cool Ну Реально у них Сильніші Гравці,ніж у "Динамо",і тренери із ПОВНІСТЮ проєвропейским стилем гри (Маркевича Ярославський ПОСТІЙНО відправляв до "Челсі",до різних наставників,щоби переймав досвід тренувань)... cool Так що теперішнє "Динамо" може боротися за призове місце,3-4 Команда в Україні... wink

Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
tiberiusДата: Суббота, 12.01.2013, 22:01 | Сообщение # 32
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 1822
Репутация: 302
Статус: Offline
Цитата (manomax)
Я тут писав,що якщо хтось у найближчі сезони (у цьому сезоні Чемпіон не зміниться... ) і відбере титул у "Шахтаря",то це буде або "Металіст",або "Дніпро".

Бажане за дійсне... wacko
Цитата (manomax)
Ну Реально у них Сильніші Гравці,ніж у "Динамо",

Це просто смішно.


 
manomaxДата: Суббота, 12.01.2013, 22:19 | Сообщение # 33
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -66
Статус: Offline
Цитата (tiberius)
Це просто смішно.


biggrin Побачимо,2014 Нас розсудить... cool


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
FagorДата: Суббота, 12.01.2013, 23:58 | Сообщение # 34
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 830
Репутация: 84
Статус: Offline
А были времена когда смеялись и неверии что в чемпионате Динамо может не занять первое место.Я честно и подзабыл когда они,золото последний раз брали. biggrin
 
manomaxДата: Воскресенье, 13.01.2013, 10:27 | Сообщение # 35
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -66
Статус: Offline
Цитата (Fagor)
Я честно и подзабыл когда они,золото последний раз брали.


Весной 2009 пришёл этот Счастливый Миг... biggrin Интересно КТО тогда их тренеровал...Газзаев или Сёмин?.. wacko Но,уже 4 года Без Трофеев и в этом десятилетие "Шахтёр" близок чтобы догнать казалось неймоверный Рекорд "Динамо" в 13 Чемпионских Титулов!.. cool Кстати что удивительно Чемпионом СССР "Д.К." было также 13 раз и соответственно было Лучшим Клубом СССР,так как НИКТО Этого Рекорда так и непобил..."Шахтёр" имеет Отличную Возможность в этом десятилетии стать Первым Клубом в истории существования киевского клуба,который Побъёт их Чемпионские Достижения в первенствах,в которых учавствует "Динамо"... happy Тут киевлянам выгодно съехать в Чемпионат СНГ,итак остатся в истории Чемпионатов Украины Лучшей Командой... cool biggrin Шасс у "Динамо" 13 Титулов в Украине,у "Шахтёра"--7,ну почти 8... happy


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
FagorДата: Воскресенье, 13.01.2013, 10:52 | Сообщение # 36
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 830
Репутация: 84
Статус: Offline
Я с 1998 года болел за Киев.Но после тога как тюльпаны взяли кубок уефа,болею только за Шахту.Мне нравится красивый атакующий футбол,потому никогда не мог подумать что Динамо мне настолько опративится. wacko
Видить их не хочу,ни в чемпе не в Европе.(Не думал что ГазМяс может явится в образе,столичной команды,ладно бы в провинции так играть)как говаривал прокиевский комент "Найбіль народна команда"
Ганьба!!!


Сообщение отредактировал Fagor - Воскресенье, 13.01.2013, 10:56
 
valdekДата: Воскресенье, 13.01.2013, 11:52 | Сообщение # 37
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 2390
Репутация: 289
Статус: Offline
Цитата (manomax)
Побачимо,2014 Нас розсудить...

а що там бачити, от десь, не помню тільки де, бачив таку картину - футбольне поле у вигляді спуску (чи хай підйому) і де ворота шактьора знаходяться на самій вершині, а ворота суперника в низу, і там як зрозуміло йде гра, і ось звичайно якщо взяти шактьоровців то вони біжать із верху в низ, а якщо раптом суперник взяв мяча і біжить на протилежні ворота , то йому із мячем потрібно бігти під гору, от і весь росклад на сьогодні і мабуть на бліжайшоє завтра.


Сообщение отредактировал valdek - Воскресенье, 13.01.2013, 11:54
 
manomaxДата: Воскресенье, 13.01.2013, 12:20 | Сообщение # 38
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -66
Статус: Offline
Цитата (valdek)
і ось звичайно якщо взяти шактьоровців то вони біжать із верху в низ, а якщо раптом суперник взяв мяча і біжить на протилежні ворота , то йому із мячем потрібно бігти під гору


Надіюсь що це натяк на Якість Гравців і можливості Клубу!.. cool Хоча,valdek,"Динамо" також на трансфери витрачає Серйозні Кошти,проте команда не грає..."Дніпро","Металіст" також Без Проблем можуть викинути по 10-15млн. євро за Классного і Потрібного Гравця...Звичайно Загальний Рівень Команди вищий у "Шахтаря",але цей Рівень вони будували із початку 2000-их,запрошуючи Брандао,Елано,Маріку...які після "Шахтаря" грали у Хороших Європейських Клубах...Зараз у Донецьку 2-га Хвиля Легіонерів приносить Славу...Вілліан,Фернандіньйо,Луіс Андріано...та вже на підході і третя хвиля...Алекс Тейшейра,Тайсон,Дуглас Коста,Мхітарян... cool Ось і ВСЯ Різниця,у клубі працюють скаути,які раніше працювали у "Порту","Аяксі" і мають Чудові Зв'язки у Бразилії,Європі...тому трансфери майже завжди вдалі!.. cool Таку ж стратегію розвитку клубу обрали й "Металіст" із "Дніпром"...Сильний Тренер+пошук талановитих бразильців/аргентинців для Клубу... cool І тільки Єдине "Динамо" яке було 10 років тому,таким й залишається...У них ГУРУ є українці,бразильцям/аргентинцям у клубі некомфортно,грають лише ті легіонери,які Знають своє місце!..А Силу українських гравців можемо побачити на прикладі виступу збірної України... wink Ми не Іспанія чи Німеччина,талановитим молодим гравцям майже не дають Шансів у Топ-Клубах,та й невідомо чи вони настільки талановиті...Ось до прикладу моя улюблена динамівська "трійка"...Хачеріді,Гармаш,Михалик... biggrin Прекрасно розуміють что ЗАВЖДИ будуть при Хороших Бабках,які їм НІХТО в Європі не заплатить!..Якби вони не грали й так їх НІХТО не вижене,бо Ліміт...бо "Динамо"--Народна Команда!.. cool biggrin


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
AlexUAДата: Воскресенье, 13.01.2013, 13:53 | Сообщение # 39
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 1898
Репутация: 170
Статус: Offline
Цитата (manomax)
Надіюсь що це натяк на Якість Гравців і можливості Клубу!..


А от мені здається, що це був натяк на трошки інші речі biggrin


Сообщение отредактировал AlexUA - Воскресенье, 13.01.2013, 13:53
 
valdekДата: Воскресенье, 13.01.2013, 14:28 | Сообщение # 40
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 2390
Репутация: 289
Статус: Offline
Цитата (manomax)
Надіюсь що це натяк на Якість Гравців і можливості Клубу!..

це насамперед натяк на реальність сьогоднішніх речей і нідочого тут якість "гуру" і можливості "бєні". Ну щоб було зрозуміло тобі, а може і всім твоїм однодумцям шактьоровцям, це як той мяч Девіча у сітку збірної Англії- сказали не було - значить не було, і по хто там що бачив, який резон із того що він перетнув ту лінію абсолютно нульовий . От коли сам шактьор попаде на те, що він пророщує і підживлює, от тоді і будемо дискотувати, а так - ну радійте що підставили нішку Металісту , та по всіх фронтах пішли у наступ на дніпроприват і результат скоро побачимо, що тут іще в наш час переливати із пустого в порожнє. Всеж десь дуже глибоко в душі надіюся що життя - це зебра, і воно має і білу полосу підйому. Усіх із Старим-Новим Роком ! Як говорила покійна моя бабулька (земля їй пухом)- то совєтський новий рік, а це наш, настоящий cool
 
FagorДата: Воскресенье, 13.01.2013, 15:43 | Сообщение # 41
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 830
Репутация: 84
Статус: Offline
Ошибка Динамовских фанов и киевских коментаторов.Что они во всем ищют обстоятельства,но причем шахтер.Пусть выйдут на поле и забют своими не кривыми ножками мяч Шахте.И все скажут молодцы динамовцы(рифма biggrin ).Кто же против? angry
А нет надо весь мир в своем ..... обвинить. wink


Сообщение отредактировал Fagor - Воскресенье, 13.01.2013, 15:44
 
manomaxДата: Воскресенье, 13.01.2013, 15:52 | Сообщение # 42
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -66
Статус: Offline
Цитата (valdek)
ну радійте що підставили нішку Металісту


Не думаю що ВСЕ так трагічно для "Металіста",як ти пишеш...Тайсон ітак би пішов,є опція у контракті...хто платить 20млн.--то гравця НІХТО не може втримати,навіть президент!.. cool Таке Правило Контракту..."Шахтар" не скупив окрім Тайсона ще Шавьера,Сосу і Крістальдо+заплатив ТАКІ Гроші,що новий президент "Металлу" може Без Проблем купити гравця в команду,навіть із Топ-Чемпіонату!.. cool Якщо Снейдер із "Інтеру" переходить до "Анжі" за 12млн. євро...то можна просто прикинути що за 20млн. куплять гравця Екстра Класу,при бажанні звичайно... smile
Не думаю що Ахметов зацікавлений у захопленні "Металліста" чи "Дніпра",чи "Карпат"... wacko Навпаки "Шахтарю" КРАЩЕ БУДЕ якщо із ними будуть конкурувати Сильні Клуби,із тренерами а-ля Рамос чи Маркевич... cool Думаю якщо його спитати,то він був би не проти якщо б "Динамо" тренував Ліппі,і щоби у Клубі не було "клановості",а легіонери почували себе як у себе вдома... happy Проте НЕ МОЖЕ ж Ахметов купити тренера для "Динамо" чи якось вплинути на Клуб...Ваш Клуб і як він грає це Не Проблема Ахметова...Значить виходить що вас такий розклад влаштовує,то Ноу Проблем... biggrin


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
valdekДата: Воскресенье, 13.01.2013, 18:41 | Сообщение # 43
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 2390
Репутация: 289
Статус: Offline
biggrin хе-е, блін ось не розумію я вас хлобці, із хвилин 20 тому дивився погоду на каналі ЕРА де розказували як на сьогодні по Киеву вдень 0.+2 а на ніч вроді wacko мінус 4 а по Україні на день зовсім наче відлига . Ось не витримав, подивився на брихунець на ганку там вже 11 морозу
Цитата (manomax)
Не думаю що Ахметов зацікавлений у захопленні "Металліста" чи "Дніпра",чи "Карпат"...
та ну його будем квартала по 1+1 глядєть .


Сообщение отредактировал valdek - Воскресенье, 13.01.2013, 18:47
 
manomaxДата: Воскресенье, 13.01.2013, 21:22 | Сообщение # 44
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -66
Статус: Offline
Ага,за ПеЗеДе... afro lol

Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
PunknatankeДата: Воскресенье, 13.01.2013, 21:23 | Сообщение # 45
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 1844
Репутация: 220
Статус: Offline
Цитата (Fagor)
Я с 1998 года болел за Киев.Но после тога как тюльпаны взяли кубок уефа,болею только за Шахту.Мне нравится красивый атакующий футбол,потому никогда не мог подумать что Динамо мне настолько опративится. Видить их не хочу,ни в чемпе не в Европе.(Не думал что ГазМяс может явится в образе,столичной команды,ладно бы в провинции так играть)как говаривал прокиевский комент "Найбіль народна команда" Ганьба!!!

мне никогда такого не понять! т.к. я болею душой, не за победы и трофеи... мне даже сложно назвать причину, по которой болею за Динамо. просто однажды ощутил внутри себя тепло к этой комманде, которое до сих пор во мне. вы же друзей не любите только за то, что они вам поддакивают, или родителей лишь тогда, когда денег дают, правда? желаю изменщикам такой же поддержки в трудный момент!
 
Форум абонентов Viasat » VIASAT » Viasat Ukraine » Говорилка абонентов Viasat (часть 9) (В свободном стиле, но в культурных рамках)
Поиск: