[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Модератор форума: DIDONE, yorick  
Форум абонентов Viasat » VIASAT » Viasat Ukraine » Говорилка абонентов Viasat (часть 9) (В свободном стиле, но в культурных рамках)
Говорилка абонентов Viasat (часть 9)
PunknatankeДата: Пятница, 03.10.2014, 23:46 | Сообщение # 1081
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 1843
Репутация: 220
Статус: Offline
Цитата Bambula ()
воно без конкуренції.

угу, Екстрі потрібен лише футбол і більше нічого, щоби розірвати усіх конкурентів. biggrin biggrin biggrin
Цитата Bambula ()
Ось і manomax відключається...

чесно кажучи, я здивований. wacko декілька років сплачувати великі гроші лише за два (три) канали - мені цього не зрозуміти!
 
BambulaДата: Пятница, 03.10.2014, 23:48 | Сообщение # 1082
специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 88
Репутация: 31
Статус: Offline
Цитата manomax ()
Я на Виасате что хотел,то и 4 года смотрел)) Удалили бы "Футболы" 2 года назад,то я бы тогда отключился...чего ж твоя "Экстра" Эксклюзив не заделала в 2012?.. Я являюсь абонентом той площадке,где мне комфортно...был 4 года на Виасате,шасс ещё куда-то дёрну...но не на "Экстру",неохота платить 78грв. за 10 каналов))

Нікого не хочу ображати... manomax тобі тут краще мовчати ніж говорити.Я мовчав два роки, поки ти не вкакався. Я не писав про про гроші які ти потратив і які важко назвати грошима.Я писав про глобальні масштаби і був як завжди правий, тому на цьому крапка.
 
manomaxДата: Пятница, 03.10.2014, 23:57 | Сообщение # 1083
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -70
Статус: Offline
Цитата Punknatanke ()
декілька років сплачувати великі гроші лише за два (три) канали - мені цього не зрозуміти!


Чого ж за два (три) канали...Віасат для мене пропонував Комплексну Послугу,до якої входили Преміальні Футбольні та Кіноканали...Основною Причиною мого підключення у 2010 році був канал "Футбол",який на супутнику був закодований...Додатком до нього йшли канали TV1000,які тоді були ще слабеньки та інші платні канали...проте якщо би у 2010 році на Віасаті не було "Футболу",то зрозуміло що й мене не було... happy Я вибираю ТЕ що Мені потрібно,Віасат мені надає потрібні МЕНІ Канали,я йому плачу абонплату...Якщо базоутворюючий для мене канал пропадає,з якої причини я повинен продовжувати платити абонплату?.. shades biggrin

Добавлено (03.10.2014, 23:57)
---------------------------------------------

Цитата Bambula ()
Тому manomax тобі тут краще мовчати ніж говорити.


biggrin biggrin biggrin Ти Перший хто в інтернеті мені сказав мовчати...Нуу можу замовчати,якщо забаниш))) haha haha


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
BambulaДата: Суббота, 04.10.2014, 00:06 | Сообщение # 1084
специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 88
Репутация: 31
Статус: Offline
Цитата manomax ()
Ти Перший хто в інтернеті мені сказав мовчати...Нуу можу замовчати,якщо забаниш)))

Буду краток- я не Путін. Тому перепрошую, і беру свої слова назад-раджу мовчати тільки тоді, коли мозок відпочиває biggrin biggrin biggrin .В решти випадках можна говорити-просто такі випадки у manomaxа, судячи з усього дуже рідко бувають.
 
xron77Дата: Суббота, 04.10.2014, 04:00 | Сообщение # 1085
профессионал
Группа: Пользователи+
Сообщений: 458
Репутация: 60
Статус: Offline
маномах,але признайся що ти розчарувався в віасаті.і я даю зуб,що ці преміальні канали не довго залишатимуться на віасаті,як може і сам віасат.а взагалі,в наш час,мати монополію на якісь тв канали,досить дурацька практика.і саме віасат це почав,коли поставив підножку єкстрі.

Добавлено (04.10.2014, 04:00)
---------------------------------------------
я мав на увазі звичайно ж преміальні кіноканали.

 
manomaxДата: Суббота, 04.10.2014, 11:48 | Сообщение # 1086
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -70
Статус: Offline
Цитата xron77 ()
признайся що ти розчарувався в віасаті


Думаю що не я один розчарований,проте у мене немає якогось депресняка з приводу))Тепер такий час що заміну,яка мене буде влаштовувати знайти проблем ніяких не складає...Я так собі подумав,що якщо б "Футболи" пішли Ексклюзивом на "Екстру" до прикладу літом 2012,то тоді я був би змушений підключитись до "Екстри",а зараз з'явилась конкуренція у вигляді IPTV,до речі я тут на хФорумі писав що для мене пропозиція "ТВ від Укртелекома" приваблива,ще коли не знав що "Футболи" пропадуть з Віасата...Там ж є ВСІ Канали Віасата,окрім 2 Преміальних та Євроспортів...та й то думаю,що якщо у них підписані контракти із Віасатом,то найближчим часом вони запустять додатковий пакет із Кіноканалами у HD... cool Так що Абсолютно Ніякої трагедії із приводу відключення я не бачу...Навпаки,ВСЕ чудово співпало..."Футболи" зникли із Віасату з жовтня,а з вересня запрацювало "Інтерактивне ТВ" у Львові... specool


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
PunknatankeДата: Суббота, 04.10.2014, 12:53 | Сообщение # 1087
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 1843
Репутация: 220
Статус: Offline
Цитата manomax ()
Тепер такий час що заміну,яка мене буде влаштовувати знайти проблем ніяких не складає...

мені б так. для двох каналів купувати ще один тюнер і сплачувати абонплату не маю жодного бажання (та й фінансові можливості не дозволяють); про інет від Укртелекома я вже писав тут, що навіть достатньої швидкості не маю у нашому провулку, з нашими телефонними лініями; на піратство мене навряд чи що спокусить... тому треба мені тихенько сидіти й сподіватись, що Віасат більш нічого важливого для мене не відімкне, а усі ігри Динамо і збірної транслюватимуть Україна, ІНТЕР, 2+2...


Сообщение отредактировал Punknatanke - Суббота, 04.10.2014, 12:54
 
manomaxДата: Суббота, 04.10.2014, 13:13 | Сообщение # 1088
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -70
Статус: Offline
Ось по цій ссилці наведена тарифна пропозиція "Укртелекома",і напевно ти відносишся до останньої лінійки тарифів...проте й там є можливість збільшити швидкість,правда за 10Мб хочуть аж 165грв... wacko Плюс хоча б середній пакет "Інтерактивного ТВ" за 79грв. вийде 245грв...подумай скільки ти платиш за інтернет+Віасат,і якщо такий варіант для тебе буде привабливий,то можливо й перейти на "Укртелеком"... wink
http://ru.ukrtelecom.ua/services/customers/internet/about

Добавлено (04.10.2014, 13:13)
---------------------------------------------
Так,звичайно якщо у Вашому Регіоні взагалі є можливість для підключення цього "Інтернет ТВ",якщо можливості такої нема...тоді,якось обрізати абонплату на Віасаті на 40грв. (зменшити пакет)+додатково "Екстру",по іншому ніяк... wink


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
PunknatankeДата: Суббота, 04.10.2014, 14:41 | Сообщение # 1089
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 1843
Репутация: 220
Статус: Offline
Цитата manomax ()
подумай скільки ти платиш за інтернет+Віасат,і якщо такий варіант для тебе буде привабливий,то можливо й перейти на "Укртелеком"...

мені впринципі айпітіві не потрібне, навіть незважаючи на відсутність можливості.
Цитата manomax ()
якось обрізати абонплату на Віасаті на 40грв. (зменшити пакет)+додатково "Екстру",по іншому ніяк...

я без преміум ейчді не проживу! biggrin
 
SatburgerДата: Среда, 08.10.2014, 16:58 | Сообщение # 1090
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 731
Репутация: 148
Статус: Offline
интересно...канал оружие тут отмечен как премиум,и стоит выше пакета ейч-ди) ошибка или колоссальные финансовые жертвы виасата?)

http://ru.viasat.ua/packages


Сообщение отредактировал Satburger - Среда, 08.10.2014, 17:00
 
manomaxДата: Среда, 08.10.2014, 22:29 | Сообщение # 1091
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -70
Статус: Offline
"Оружие"--верняково НЕ Премиум-Канал,в сравнении даже с обычным TV1000,не говоря уже о Премиальных TV1000...так что просто вот так захотели его разместить в списке,этот список "Премиум" можна наполнить кучей схожих каналов...это группа "Стрим"...каналы "Драйв","Ретро","Психология 21","Вопросы и ответы"...."Клуб 100"...каналы "Зоопарк","Иллюзион+"...при желании можна ещё чего-то нарыть)) happy

Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
max_dneprДата: Пятница, 10.10.2014, 19:32 | Сообщение # 1092
профессионал
Группа: Пользователи+
Сообщений: 388
Репутация: 40
Статус: Offline
manomax
Шо-работодатель уже не платит? И типа "скажу все шо думаю". ну-ну....
Тут сорока на хвосте принесла, шо "изя все". Ну вот-вот. Испытаю чувство глубокого морального удовлетворения в этом случае.
 
manomaxДата: Пятница, 10.10.2014, 19:44 | Сообщение # 1093
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -70
Статус: Offline
max_dnepr,роботадателю я платил каждый месяц)) tongue Так шо запости на оф.сайте,в этом месяце я ещё ихний работодатель)) biggrin

Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
max_dneprДата: Пятница, 10.10.2014, 21:16 | Сообщение # 1094
профессионал
Группа: Пользователи+
Сообщений: 388
Репутация: 40
Статус: Offline
а это уже не официальный форум? я что-то пропустил?
p.s. у меня были совершенно точные сведения за неделю-две до появления в инете такого жирного троля с ником manomax, что вижн нанял на работу инет-пиарщика. Если покажешь мне хоть где-то хоть кого-то отдаленно напоминающего хоть как-то.... Тогда соглашусь, что это не ты.
А так-слишком много нестыковочек. Гораздо больше, чем сейчас на востоке у "соседей". Они тоже кричат-это не мы. Это любители в отпуске...
 
manomaxДата: Пятница, 10.10.2014, 21:29 | Сообщение # 1095
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -70
Статус: Offline
Интересно Откуда узнал что я жирный,и откуда мне знать что ты не борец сумо или сухопарек)) lol Ну это такое,мне вообще пофигу кто чего в нете пишет,я могу быть агентом не только Виасата,но уполномоченным представителем Руперта Мердока...тот побольше запашляет за роботу на хФоруме)) crazy

Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
Форум абонентов Viasat » VIASAT » Viasat Ukraine » Говорилка абонентов Viasat (часть 9) (В свободном стиле, но в культурных рамках)
Поиск: