[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • »
Модератор форума: DIDONE, yorick  
Форум абонентов Viasat » VIASAT » Viasat Ukraine » Разговоры обо всем (Увлечения, политика и все, все, все...)
Разговоры обо всем
vlad1573Дата: Вторник, 02.02.2010, 09:58 | Сообщение # 1
заслуженный специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 169
Репутация: 6
Статус: Offline
Так как такой темы, где можно было бы поговорить не о Виасате, а обо всем, чем угодно нет на данном форуме, то я решил проявить инициативу.
Вобщем, поехали... biggrin

Добавлено (02.02.2010, 09:58)
---------------------------------------------
roma1

Quote
Собсно можно темку о выборах и на данном форуме замутить,ибо на многих форумах такая тема есть.Хотя позно уже.А на последок скажу,vlad1573 спросил чего песимистично.Так все мы помним то количество проверок всяческих служб от защиты прав потребителей до пожарников и налоговиков,при премьерстве Януковича,что как вспомню так вздрогну.Ето знают те кто легально проводит предпринимательскую деятельность.Кто в тени тот незнает что мы натерпелись и сколько штрафов просто так отдали.."в бюджет"..Теперь тему скажем флудильню какую пусть админ создаст.Где мы обо всем сможем покалякать.От презиков до кто сколько пива пьет.А сдесь все.Ибо залез не вту степь,здесь "Угрозы по виасатовски".Спасибо.

Я так сказать легально занимаюсь предпринимательством все навсего с 2007 года (не спТВ), так что о тех проверках слышал толко краем уха. А что будет после этих выборов и кто прийдет к власти увидим совсем скоро, и, как говорится, поживем - увидим. Думаю, что главное - верить в хорошее. smile


Openbox F-300 (прошит под X-800), TIGER T*600HD.
Бывший абонент ВижнТВ
4W, 5E, 9E, 13E, 36E, 75E, 90E


Сообщение отредактировал vlad1573 - Вторник, 02.02.2010, 09:52
 
DIDONEДата: Вторник, 02.02.2010, 12:46 | Сообщение # 2
гуру
Группа: Cупер-модератор
Сообщений: 2620
Репутация: 137
Статус: Offline
Макс и раньше предлагал мне создать тему о выборах и показал мне ссылку на похожее обсуждение. Так там один мат.
Я так думаю когда из двух зол выбирать нечего народ поступает по принципу без всякого принципа а голосуем за своих, как и раньше cool


VIASAT - буде стояти :)
 
vlad1573Дата: Вторник, 02.02.2010, 12:57 | Сообщение # 3
заслуженный специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 169
Репутация: 6
Статус: Offline
Ну, материться в общественном месте, мягко говоря, некрасиво. smile
А по поводу выборов согласен полностью. Народ у нас просто такой, что всегда боится чего-то нового. Как по мне лучшей кандидатурой на пост президента был Тигипко, но как сказал Кравчук: "Маемо, те що маемо".


Openbox F-300 (прошит под X-800), TIGER T*600HD.
Бывший абонент ВижнТВ
4W, 5E, 9E, 13E, 36E, 75E, 90E
 
DIDONEДата: Вторник, 02.02.2010, 14:19 | Сообщение # 4
гуру
Группа: Cупер-модератор
Сообщений: 2620
Репутация: 137
Статус: Offline
Он реально может стать следующим президентом, сейчас ему не дадут.

VIASAT - буде стояти :)
 
valdekДата: Вторник, 02.02.2010, 18:13 | Сообщение # 5
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 2390
Репутация: 289
Статус: Offline
DIDONE, согласен, но главное пережить то шо придёт после 7 лютого sad
 
RamssesXДата: Вторник, 02.02.2010, 19:39 | Сообщение # 6
заслуженный специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 162
Репутация: 13
Статус: Offline
Думаю в цій темі потрібно підійти до виборів через бізнес, яким ми з вами займаємось.
Я офіційно підприємець з 2002 року, пройшов і Азаровщину і реформи Ющенка.
Вважаю, що тільки за Юльки ми зможемо далі спокійно працювати, бо у Юлі - Кужіль. А вона ангел-охоронець підприємців, Кужіль - автор Єдиного податку та спрощеної системи оподаткування. Тільки з приходом Ющенка ми відчули більш-менш людське відношення від податківців, не потрібно було вступати в ряди партії СДПУо biggrin Хто незнає, що таке вступати в партію - багато втратив!!! biggrin Це такий собі був спосіб втікти від здирства пожежників, податківців і інши контролюючих органів - заходить до тебе в офіс купка контролерів, а в тебе на стіні в рамочці свідоцтво члена партії ... biggrin Цей період ще називають Азаровщиною. Другий прихід Азарова - премєрство Януковича - відкати по ПДВ, добровільна сплата податків авансом .... і т.д.
Не скажу, що Юлька - це месія, але її хоть оточують люди професіонали в бізнесі і я відчув це на собі.
Якщо прийде Янукович - Азаров - премєр(має диплом геодизиста).
Тандем проффесор-геодизист думаю дасть грімучу суміш!!!
Мої куми та товариші вже подумують звертати бізнес і дивляться в сторону Заходу. Думаю це буде третя хвиля "відтоку мізків" за кордон. Я теж не буду приховувати те, що буду намагатися виїхати чи в Канаду чи десь в любу країну Євросоюзу. Здоровомислячі люди, люди зі своєю власною думкую на цій "території"(саме Янік завжди говорить - на території, а не Держава!!!) такі як я будуть непотрібні, будуть зайвими, будуть заважати далі "татарському іго" грабити Неньку Україну!!! angry >( angry

P.S. А перші дні підприємництва починались розборками з "бандюками" - забули??? Скоро згадаєте бритоголових хлопців cool cool cool Тільки я в цей час буду вже далеко від ваших проблем cool cool cool

Сообщение отредактировал RamssesX - Вторник, 02.02.2010, 19:45
 
yorickДата: Вторник, 02.02.2010, 20:58 | Сообщение # 7
гуру
Группа: Администраторы
Сообщений: 6364
Репутация: 475
Статус: Offline
Видит Бог: насколько люблю следить за политикой, настолько же не люблю о ней говорить.
Тем более - на специализированных ресурсах среди единомышленников, поскольку, не раз был свидетелем тому, как после ожесточённых политических перепалок, друзья переставали таковыми быть. sad
Как по мне, други, оно того не стОит...


OLED Panasonic TX-65HZ980E; Pioneer LX-5090; Vu+ Duo 4K; AX HD61 4K; DM8000; TOROIDAL T90; Triax 1.1, Strong SRT-DM2100 (90*E-30*W), many different cards&CAM's (incl. PRO) for Pay TV
Желаю, чтобы у Вас сбылось то, чего Вы желаете другим!
 
sovaДата: Вторник, 02.02.2010, 21:28 | Сообщение # 8
Любитель САТ-ТВ
Группа: Пользователи+
Сообщений: 51
Репутация: 4
Статус: Offline
Quote (yorick)
Видит Бог: насколько люблю следить за политикой, настолько же не люблю о ней говорить. Тем более - на специализированных ресурсах среди единомышленников, поскольку, не раз был свидетелем тому, как после ожесточённых политических перепалок, друзья переставали таковыми быть. Как по мне, други, оно того не стОит...

Полностью согласен.Зачем еще и за этой быдлоты,портить друг другу нервы.

 
shnurokДата: Вторник, 02.02.2010, 21:33 | Сообщение # 9
Любитель САТ-ТВ
Группа: Пользователи+
Сообщений: 41
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (DIDONE)
Он реально может стать следующим президентом, сейчас ему не дадут.

Если прийдет к власти Бандюкович-то ето надолго.В пятницу он заявил что идет на президента минимум на два срока.


Evolution Infinity HDplus,Viasat SRT7700-престижный(был).

Сообщение отредактировал shnurok - Вторник, 02.02.2010, 23:51
 
vlad1573Дата: Вторник, 02.02.2010, 21:42 | Сообщение # 10
заслуженный специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 169
Репутация: 6
Статус: Offline
Quote

А хто із них не краде?
У неї хоть офіційний бізнес був, а у деяких ні бізнесу ні президентської зарплати - зато маєтки в заповідниках по 150гектар!!!
Влад, ви працюєте офіційно давно? У вас є магазин?
Палатка на базарі "не канет" - це не бізнес. Бізнес це коли десяток найманих працівників, 2-3 магазини - це коли бухгалтер роздруковує 2-3 пачки паперу на всілякі звіти, це коли із-за не приклеєного папірця з надписом 220В над розеткою вам "пужарнік" виписує 2000-3000грн штрафу, це коли із-за механічної людської помилки бухгалтера у якомусь паперці податківці виписують штраф на 5000-6000грн, це коли із-за відсутності Сертифіката відповідності з мокрою печаткою продавця і підписом директора "копія" у вас конфісковує ОБЕП весь товар у складі ....
Все це ми пройшли при Азарові і з Яніком, а при "воровці" і Ющенку до нас почали відноситься як до людей!!!

RamssesX, вы часом не этот бизнес имели в виду http://www.youtube.com/watch?v=ouIBwTRXEZA А то, что все они нечестным путем все нахапали, я и не отрицаю.
Официально чепешником я стал в феврале 2007 года, если вам это интересно. Зарегится пришлось, чтоб "доброжелатели" поостыли. У меня вообще-то и основная работа есть, на которой я получаю зарплату. Работаю я со своим напарником по работе, так что ни бухгалтеров , ни прочего у меня нет. На счет сумм штрафов - дофига. Но вот меня больше всего бесит, когда наш народ начинает жалостливо причитать : "паірець", "людська помилка" и т.д. Я не именно в виду конкретно вас. Но как же мы хотим жить типа на европейском уровне, если у нас постоянно какие-то отмазки?


Openbox F-300 (прошит под X-800), TIGER T*600HD.
Бывший абонент ВижнТВ
4W, 5E, 9E, 13E, 36E, 75E, 90E
 
RamssesXДата: Вторник, 02.02.2010, 23:00 | Сообщение # 11
заслуженный специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 162
Репутация: 13
Статус: Offline
Quote (vlad1573)
Официально чепешником я стал в феврале 2007 года

От із-за цього ви і не розумієте в чому різниця між командою Юльки і командою Яніка!!!
Вам потрібно було відкрити ПП хоча б 2000 році і спробувати офіційно попрацювати. Тільки тоді Ви зрозуміли б поняття "азаровщина".
А стосовно цих особистостей, то я Вам скажу що Юлька, що Янік одна сатана!!! Єдине, що одна говорить без піарщиків і без папірця, а іншого шпигують заготовленими реченнями піарщики кожен день, а воно всеодно не виходить!!!
Приїздив він нещодавно на Черкащину і в одному з райцентрі у голови райадміністрації питає - "чому так мало бидла зігнав?", так той прихильник білоблакитних, який ненароком підслухав цей спітч різко свою прихильність змінив на нейтралитет!!! Коли в 2004р. Черкащина проголосувала не за проффесора, то голова держадміністрації області опинився на лікарняному ліжку від отриманого удару коліном в яйця - це факт!!! А Тігіпка він теж відлупив так, що той теж декілька місяців переховувався від кореспондентів.
Не може людина, яка провела декілька років в місцях позбавлення волі бути психічно урівноваженою і адекватною. Бувший зек не може бути учителем, військовослужбовцем ...., а президентом???
Багато чую від людей - та то ж по-молодості!!! Вибачте 3 рази по-молодості це занадто!!! Змоделюйте таку ситуацію: ваша донька іде на дискотеку, 2 години ночі, 3, 4, а її немає. Ви починаєте її шукати і знаходите в райвідділку, де вже пишуть протокол про побиття та згвалтування вашої дитини, вашої кровиночки, через деякий час його знаходять і садять до вязниці. Потім через декілька років ви повертаючись після важкого трудового дня в темному провулку отримуєте трубою по голові, з струсом мізків вже без хутряної шапки ви відходите на лікарняному ліжку, отримуєте інвалідність і потім дізнаєтесь, що це знов та ж сама компашка молодиків, їх знов саджають до вязниці. Проходять роки і тут ви дізнаєтесь, що цей молодик балатується в президенти України. Ви всім говорите, що це ж той негідник який не один раз сидів у вязниці, який приймав участь у гвалтуванні вашої дитини, яка на все життя отримала клеймо..., а вам всі відповідають - "та тож по-молодості!!!"
Ще раз підкреслю - я не говорю, що Юлька свята, але ...
Коли вам захочиться поїхати у Європу, Америку,Ізраїль, Емірати..., а візу вам не дадуть - тоді ви зрозумієте, що вас поставили в один рядок із Африканськими племенами ганібалів в один рядок, бо тільки низькорозвинене суспільство керівником и лицем своєї держави може вибрати людину з кримінальним минулим.

А на противагу вашому фільму я Вам запропонував би переглянути ці:

Янукович - подвійна ходка

P.S. А уявіть собі, що ви успішний підприємець Донеччини 90-х і про ваші успіхи дізнались хлопчики cool B) cool Думаю Ви б писали б тут зовсім про інше wink

Сообщение отредактировал RamssesX - Среда, 03.02.2010, 08:31
 
yorickДата: Вторник, 02.02.2010, 23:21 | Сообщение # 12
гуру
Группа: Администраторы
Сообщений: 6364
Репутация: 475
Статус: Offline
RamssesX
Quote
А стосовно цих особистостей, то я Вам скажу що Юлька, що Янік одна сатана!!!

Золотые слова!
ППКС.


OLED Panasonic TX-65HZ980E; Pioneer LX-5090; Vu+ Duo 4K; AX HD61 4K; DM8000; TOROIDAL T90; Triax 1.1, Strong SRT-DM2100 (90*E-30*W), many different cards&CAM's (incl. PRO) for Pay TV
Желаю, чтобы у Вас сбылось то, чего Вы желаете другим!
 
vlad1573Дата: Среда, 03.02.2010, 13:49 | Сообщение # 13
заслуженный специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 169
Репутация: 6
Статус: Offline
Quote (RamssesX)
А стосовно цих особистостей, то я Вам скажу що Юлька, що Янік одна сатана!!!

+100. Их всех нужно гнать с Украины поганой метлой!


Openbox F-300 (прошит под X-800), TIGER T*600HD.
Бывший абонент ВижнТВ
4W, 5E, 9E, 13E, 36E, 75E, 90E
 
roma1Дата: Среда, 03.02.2010, 18:11 | Сообщение # 14
специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 115
Репутация: 4
Статус: Offline
А ВОТ ВАМ И ЮЛЯ cry ..............КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27 січня 2010 р. № 151-р

Київ

Про проведення перевірок на продовольчих,
непродовольчих та змішаних ринках

1. Державним органам пожежного нагляду, санітарно-епідеміологічної служби, ветеринарної медицини, служби з карантину рослин та органам внутрішніх справ проводити перевірки (крім перевірок товарів тваринного або рослинного походження) в порядку державного нагляду (контролю) виключно тих суб’єктів господарювання, які здійснюють організацію (забезпечення) торгівлі на продовольчих, непродовольчих та змішаних ринках (далі — ринки).

2. Органам внутрішніх справ проводити перевірки суб’єктів господарювання виключно у межах здійснення оперативно-розшукової діяльності, дізнання та заходів забезпечення провадження у справах про адміністративні правопорушення.

3. Державній податковій адміністрації забезпечити проведення планових перевірок фізичних осіб — підприємців із запрошенням їх до податкових органів за місцем реєстрації шляхом надсилання письмового повідомлення.

4. Органам державної податкової служби оформлювати направлення на проведення:

позапланових перевірок суб’єктів господарювання з урахуванням даних реєстрів укладених договорів оренди та суборенди торговельних місць, які ведуться адміністраціями ринків, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2009 р. № 868 “Деякі питання організації діяльності продовольчих, непродовольчих та змішаних ринків” (Офіційний вісник України, 2009 р., № 63, ст. 2216);

перевірок відповідно до встановлених вимог виключно для тих суб’єктів господарювання, щодо яких проводяться перевірки.

5. Державному комітетові з питань технічного регулювання та споживчої політики проводити позапланові перевірки суб’єктів господарювання виключно за зверненнями фізичних або юридичних осіб про порушення суб’єктами господарювання вимог законодавства та на підставі направлення на проведення перевірки відповідного суб’єкта господарювання.

6. Органам державного нагляду (контролю) під час здійснення заходівконтролю не перешкоджати діяльності суб’єктів господарювання, якщо такадіяльність не суперечить вимогам законодавства.

7. Суб’єктам господарювання, які провадять підприємницьку діяльність на ринках, рекомендувати укладати договори страхування товару (продукції), що реалізується ними на ринках.

Прем’єр-міністр України
Ю. ТИМОШЕНКО/////////////////////// cry cry cry cry УЖЕ НАЧАЛОСЬ..

 
vlad1573Дата: Среда, 03.02.2010, 18:29 | Сообщение # 15
заслуженный специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 169
Репутация: 6
Статус: Offline
Кто-то там про азаровщину говорил. Вот вам тимошенковщина. Казна пустая, бабло где-то нужно брать. Госпредприятия в глубокой ж...е. Кто остается - предприниматели.

Openbox F-300 (прошит под X-800), TIGER T*600HD.
Бывший абонент ВижнТВ
4W, 5E, 9E, 13E, 36E, 75E, 90E
 
Форум абонентов Viasat » VIASAT » Viasat Ukraine » Разговоры обо всем (Увлечения, политика и все, все, все...)
  • Страница 1 из 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • »
Поиск: