[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форума: DIDONE, yorick  
Форум абонентов Viasat » VIASAT » Viasat Ukraine » Форум дилеров Виасат (Вопрос создания подраздела только для дилеров)
Форум дилеров Виасат
valdekДата: Среда, 30.09.2009, 09:12 | Сообщение # 31
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 2390
Репутация: 289
Статус: Offline
lubhto, Нам до этого як до Парижа задним ходом. Слыхал когдато, шо у них в селе, можно поинтересоваться и вам представят все доходы и расходы местного бюджета, и отчитаются перед вами за каждый цент. А самое главное, шо это всё доступно любому, а не только голове, бугалтеру, и наконец КРУ. Перевернули нас когдато с ног на голову, уже скоро будем отмечать столетие, а мы так и продолжаем жить.
 
max_dneprДата: Среда, 30.09.2009, 11:35 | Сообщение # 32
профессионал
Группа: Пользователи+
Сообщений: 388
Репутация: 40
Статус: Offline
Barver,
Несколько моментов.
1. Я вполне могу себе позволить ЗА СВОИ поехать в любое означенное место. И собственно много где был.
2. Поездка на гей-парад в Амстердам меня абсолютно не интересует, а вот посмотреть аплинк Сириуса-я бы с удовольствием(на шару не нужно-вполне могу оплатить) Более того-есть не менее интересные места в пределах отечества(ну к примеру студия Савика Шустера или там ICTV)-с удовольствием сходил бы на экскурсию. Вместо этого получаем дилерз-парадиз с халявным бухлом(не поехал-неинтересно) и накачку дешевыми психологическими фокусами на периодических встречах(если имеете время-могу сказать куда на днях подъехать-пускают всех-возможно тогда поймете)
3. Мы думаем прежде всего о клиентах и думаю именно потому см. п.1
4. Если этот самый пункт 3 не соблюдать-продержишься в этом бизнесе ровно столько-пока ажиотаж. В нашем случае это 2007-2008гг. Сейчас уже очень многие-на выход.
 
SNGdneprДата: Среда, 30.09.2009, 12:40 | Сообщение # 33
заслуженный специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 252
Репутация: 6
Статус: Offline
Ув. форумчане, довожу до Вашего сведения, что ежеквартальная встреча дилеров Виасат в Днепропетровской обл. состоится 02 октября 2009г в 10:30 в ресторанчике West г.Днепропетровска.
Будут подводится итоги 3-го квартала и расскажут условия новой акции (запуска 06 октября2009 )

Прошу всех дилеров, а также абонентов заранее подготовить вопросы для передачи их руководству Вижн ТВ.
Осталось 2 дня.

P.S.Пишите Ваши вопросы, лично я приготовли уже 5 "острых" вопросов.


ВИАСАТ ТВ В ДНЕПРОПЕТРОВСКЕ
 
sashkoДата: Среда, 30.09.2009, 22:46 | Сообщение # 34
специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 148
Репутация: 44
Статус: Offline
Quote (SNGdnepr)
Ув. форумчане, довожу до Вашего сведения, что ежеквартальная встреча дилеров Виасат в Днепропетровской обл. состоится 02 октября 2009г в 10:30 в ресторанчике West г.Днепропетровска. Будут подводится итоги 3-го квартала и расскажут условия новой акции (запуска 06 октября2009 ) Прошу всех дилеров, а также абонентов заранее подготовить вопросы для передачи их руководству Вижн ТВ. Осталось 2 дня. P.S.Пишите Ваши вопросы, лично я приготовли уже 5 "острых" вопросов.

В Тернополі подібна коференція має відбутися 01.10.2009 р.
Підготував цілий десяток питань до керівництва:
1. Реклама на офсайті Віасата - повний безлад в розділі "Регіональна мережа" - питання мною піднімалось ще в липні - нічого не зроблено.
2. Реклама в регіональних ЗМІ - ми, як Срібні партнери Голден Ліг, так і не дочекались від Віасата нашої реклами.
3. Невчасне відшкодування при переоцінці тюнерів (дистибютори зрозуміють про що йдеться) - від 7 вересня тянеться...
4. Невчасне відшкодування затрат при підключенню по акції - найкращий клієнт - учасники ДвД знають про що це я.
5. Перебої в постачанні тюнерів - напевно всі дистибютори з цим зіткнулись останнім часом.
6. Сумнівна співпраця з АЛЛО - хто-сь їх надоумив що ми (дилери) просто зообовязані вставлювати і обслуговувати тюнери які вони напродавали і активували.
7. Відсутність заявки Віасата на участь в ЕЕВС 2009 - що доводить що ця компанія перетворюється на простих торгашів і перед сателітарщиками їм немає чим похвалитись - самі мінуси.
8. Відсутність домовленостей з ТРК "Україна" про повернення каналу і входження "Футболу" до пакету - тільки самі обіцянки.
9. Відсутність канілів "Animal Planet", "TV1000Premium" і нестворення каналів TV3-Україна, TV6-Україна - це є нормою для країн де працює Віасат - але України чомусь це не стосується.
10. Відсутність україномовного EPG - це тільки провина програмістів і керівництва Віасата.
11. Відсутність української мовної доріжки на міжнародних каналах - добившись від Нацради вигідного для себе рішення, що ці канали можна не адаптувати, взагалі поставили хрест на цій темі.
12. Мова проведення конференції - українська.

Питання можна ставити - та чи їх почують - от тут я сумніваюсь....

Сообщение отредактировал sashko - Среда, 30.09.2009, 22:48
 
SNGdneprДата: Среда, 30.09.2009, 23:42 | Сообщение # 35
заслуженный специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 252
Репутация: 6
Статус: Offline
Прошу ответить руководство на вопросы.

1. Как будут компенсироваться расходы, связанные с выездом на гарантию по вине компании? Т.е, когда наблюдаются перебои в трансляции Виасат каналов и дилер приезжает к клиенту по вине компании. Ресивер и антенна работают без нареканий, а вот трансялции - нет.
2. Когда наведут порядок в резделе "Региональная сеть"
3. Когда на оф. сайте появится дилерский кабинет ?
4. Обещания по Силвер лиге будут выполнены ?
5. По какому принципу идет переадресация заявок калл-центра на дилера?


ВИАСАТ ТВ В ДНЕПРОПЕТРОВСКЕ
 
max_dneprДата: Четверг, 01.10.2009, 20:11 | Сообщение # 36
профессионал
Группа: Пользователи+
Сообщений: 388
Репутация: 40
Статус: Offline
sashko,
По деяким питанням
1. На новому сайтi будуть лише тi дiлери що пiдписали ексклюзив. Тобто займаються лише Viasat. Так що там буде доволi просторо й не буде безладу
2. Срібні партнери Голден Ліг-це як? Може бути або силвер лiг , або голден лiг.
3. Якщо ви з Viasat вiдносно недавно-рiк тому затримка виплат дилерам доходила до 6 мiсяцiв. Вам за скiльки заборгували?
4.Всi iншi вашi запитання зразу мiстять вiдповiдь.
 
sashkoДата: Четверг, 01.10.2009, 22:19 | Сообщение # 37
специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 148
Репутация: 44
Статус: Offline
1. Договір про екслюзивніснь ми підписали ще в липні.
2. На нашому сертифікаті написано - Серебряный партнер - Golden Leage Viasat 2009
3. З Віасатом ми від самого початку - з квітня 2008 року - заборгованості по виплатам немає - зате є затримка по компенсаціям -і то досить суттєва.
4. По всім іншим питанням бодай більш-менш зрозумілої відповіді ми на конференції так і не отримали...
5. Найбільш цікавим питанням було - яка має бути клієнтська база(скільки тисяч абонентів) щоб сюди зайшли нові канали і зроблені хоч якісь кроки на зустріч глядачам... Нажаль без відповіді.
З умовами нової акції нас докладно ознайомили. Все ніби-то добре, значно легше тепер буде стати абонентом але несолодко буде лишатися ним до кінця договору - особливо другий рік... Це моя суб"єктивна думка...
P.S. Особлива подяка за проведеня конференції нашому регіональному менеджеру, аудиторія була непроста і весь негатив який призначався керівництву Віасата за прорахунки, він мусив прийняти на себе. Молодець. Хоч і не провів презентації на українській, як ми його про це просили. Можливо йому не дозволяють....
P.S. P.S. Мої критичні дописи, а також наші зауваження на конференції направлені виключно для покращення роботи проекту Віасат в Україні.
 
DIDONEДата: Четверг, 01.10.2009, 23:21 | Сообщение # 38
гуру
Группа: Cупер-модератор
Сообщений: 2620
Репутация: 137
Статус: Offline
sashko, как для меня обе акции для абонентов хороши,будущая отличается более низким входом и мелкими нюансами,ближе к старту всё обсчитаем и сравним.Второй год,если не нравится абонплата,можно продлить еще на два года и перейти на более удобную на тот момент для тебя акцию.Как сейчас,можно с любой акции спрыгнуть на действующую,переход -250 гривен.Плакали,просили,только никто не хочет на неё переходить,абонентов устраивает 168 wacko

VIASAT - буде стояти :)
 
RamssesXДата: Понедельник, 05.10.2009, 07:32 | Сообщение # 39
заслуженный специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 162
Репутация: 13
Статус: Offline
Quote (sashko)
P.S. P.S. Мої критичні дописи, а також наші зауваження на конференції направлені виключно для покращення роботи проекту Віасат в Україні.

Моя тобі порада - не входь з ними в конфлікт, якщо хочеш залишитись дилером!
Знайдуть сотню способів, щоб ти вилитів з дилерів
а в добавок ще знайдуть піратські карточки у тебе на магазині... wink

Немає там людей, які прислухаються до конструктивної критики!!!
Кількість абонентів за вересень різко злетіла, а тому хто тебе буде слухать, що все так погано ...

 
sashkoДата: Понедельник, 05.10.2009, 09:32 | Сообщение # 40
специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 148
Репутация: 44
Статус: Offline
недуже шось я тримаюсь за це дилерство - з кожним разом стає все тяжче працювати - але навіщо їм різати курку яка несе золоті яйця - в мене за останній квартал - 45 підключень - на цей момент Віжн мені заборгував приблизно 5.000 грн.
а піратські карточки я сам би хотів би знайти в своєму магазині...
 
max_dneprДата: Понедельник, 05.10.2009, 20:12 | Сообщение # 41
профессионал
Группа: Пользователи+
Сообщений: 388
Репутация: 40
Статус: Offline
sashko,
Тю.... Нам озвучили цифру. Давно вже. Зараз пiдтвердили. 100тис.- а потiм можна розмовляти про глобальний розвиток пакету.
 
TGL61Дата: Понедельник, 05.10.2009, 21:53 | Сообщение # 42
заслуженный специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 218
Репутация: 10
Статус: Offline
Quote (max_dnepr)
100тис.- а потiм можна розмовляти про глобальний розвиток пакету.

Вот наберут 100 тысч х 100 = десять лимонов а потом ..... biggrin :D biggrin


Сообщение отредактировал TGL61 - Понедельник, 05.10.2009, 21:56
 
RamssesXДата: Понедельник, 05.10.2009, 22:12 | Сообщение # 43
заслуженный специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 162
Репутация: 13
Статус: Offline
Quote (sashko)
але навіщо їм різати курку яка несе золоті яйця

нове керівництво набагато амбіційне, а ще й показники так стрімко пішли у верх
свиснуть - і 100 таких як ти прибіжать
тендер на інсталяції читали?
нікому не потрібні висококваліфіковані специ - вони дуже дорогі!!!
а з них ніхто на 10 кроків вперед не дивиться - дивляться тільки під ноги wacko


Сообщение отредактировал RamssesX - Понедельник, 05.10.2009, 22:13
 
sashkoДата: Понедельник, 05.10.2009, 23:27 | Сообщение # 44
специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 148
Репутация: 44
Статус: Offline
RamssesX, повірте мені - не прибіжать - я вже пробував підключити до ділерства(або до субділерства) багатьох, хто займається супутниковим ТБ - але нажаль...ніхто не хоче собі псувати репутацію....
в нас ситуація така - коли вже одружився - то треба виконувати подружній обов"язок - хоч часом і не дуже хочеться...
часом амбіційність нового керівництва Віжн ТБ треба притримати - бо вони пропонують, згідно нової акції, дилерам вкладати свої кошти і послуги для набивання собі клієнтської бази - але ж ми не є акціонерами Віжн ТБ - і не маємо прибутків від їх діяльності і діяльності MTG...
якщо звітують про підключення у вересні 2009 на рівні грудня 2008 - то відключень від послуги було на багато більше за минулий місяць ніж в кінці минулого року... робіть висновки .
а якість - про це давно забули - головне підписаний договір з якого можна стригти купони - все інше не їх клопіт....
 
stasstarДата: Понедельник, 05.10.2009, 23:36 | Сообщение # 45
профессионал
Группа: Пользователи+
Сообщений: 351
Репутация: 10
Статус: Offline
Quote (RamssesX)
Тю.... Нам озвучили цифру. Давно вже. Зараз пiдтвердили. 100тис.- а потiм можна розмовляти про глобальний розвиток пакету.

Недавно у нашего дилера (Космос ТВ, г. Черновцы) покупал дисек 8-1, за 10 минут что я там пробыл, 2 человека заказали Виасат, а ещё 2 очень настойчиво интересовались услугой, судя по заданных ими вопросах они слабо ориентировались в платном спутниковом телевидении. Но реклама делает свое, 99 грн. в период инфляции не деньги, так что подключения будут. Пакет Престижний за 99 в принципе не так плох, меня устраивал полностью пока был обычный телевизор, после покупки ЛСД захотелось ХД, ХД не разочаровало. Были бы у Виасата нормальные ХД каналы за приемлемую цену, отказался бы от ш****га как пить дать.


4W, 5E, 9E, 13E, 36E. ORTON 9500HD PVR 2CI 2CX E Plus (((Viasat SRT 7700 (Viasat) - отдал родителям))), WD TV Live.
 
Форум абонентов Viasat » VIASAT » Viasat Ukraine » Форум дилеров Виасат (Вопрос создания подраздела только для дилеров)
  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск: