[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Модератор форума: DIDONE, yorick  
Форум абонентов Viasat » VIASAT » Viasat Ukraine » Каналы Футбол и Футбол +, настоящее и будущее (часть 4)
Каналы Футбол и Футбол +, настоящее и будущее (часть 4)
valdekДата: Среда, 24.06.2015, 08:22 | Сообщение # 121
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 2390
Репутация: 289
Статус: Offline
Цитата manomax ()
Мені нескладно хоть 1000 разів повторювати фантастичний пакет прав наших "Футболів" (Єврокубки,відбірні матчі збірних,ЄВРО 2016,АПЛ,Ла Ліга,Серія А,УПЛ,Кубок України,Кубок Англії,Кубок Італії)...

дуб дубом навіщо людей махлювати , говориш як сам із іншої планети а не цікаво глянути як воно там поміститься все разом тай ще із українським чемпіонатом . Хотя у наш час не дуже і до футболу . І ще раз повторюсь твоя радість від того що більша частина українців залишиляся без перегляду ігор Ліги Ч і кубку Европи у прямій трансляції де будуть грати їх звичайні команди кажиться нахабною і егоїстичною Все це наче нагадує як ситуація із тим 3G, вже як у всіх людей давноб було би , та є один любимчик і розумник коли його бригада була при владі нахапав всього що не може донести , а толку дати не може, от люди і чекають пятирічку та де, 8 років уже того що у других робиться за пів року . Радій теж і від цього . І про канали футболи українські і Футбол із 90е російський, я мав на увазі що там і там ідуть повтори, тільки там бесплатно, а тут за гроші, хотя міг би так як і їх Спорт1 на 85е, теж доречі зараз іде бесплатно, показати кубок Америки, раз вже гроші бере за перегляд .


Сообщение отредактировал valdek - Среда, 24.06.2015, 08:30
 
manomaxДата: Среда, 24.06.2015, 08:43 | Сообщение # 122
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -66
Статус: Offline
Цитата valdek ()
І ще раз повторюсь твоя радість від того що більша частина українців залишиляся без перегляду ігор Ліги Ч і кубку Европи у прямій трансляції де будуть грати їх звичайні команди


То чого ти репетуєш тільки тепер,а сидів тихенько коли ВСІ матчі плей-офф цьогорічної Ліги Європи київського "Динамо" транслювались на "Футболах" і ТРК "Україні",от скажи мені ДЕ ТИ БУВ і де були твої сльози))) biggrin Я досить непогано сканую інтернет,цей форум,різні спортивні і футбольні сайти+маю Реальних знайомих,щоправда на жаль не маю знайомих десь в недоступних для прийому ТРК "України" місцях))Так от тих що я знаю,гру "Динамо" без проблем дивились...я взагалі не розумію ЯКІ можуть бути проблеми із переглядом ТРК "України" у обласних центрах+у власників супутникових тарілок...У Львові близько мільйона людей,я на свої очі бачив безпроблемний прийом ТРК "України" на Т2,по селах львівської області я не скажу як там ловить Т2,та маю іншу статистику що в Україні супутникові тарілки має додатково де-кілька мільйонів сімей)Так що твій плач звичайно має підставу для невеликого проценту людей,у яких ні тарілки,ні сигналу Т2...проте ось уже рік як транслюються матчі збірної України на ТРК "Україна",ВСІ матчі плей-офф Ліги Європи "Динамо" були на ТРК "Україні"...ні тебе,ярого захисника знедолених,ні інших,ні масового нарікання на інших форумах/сайтах,ні Реального Досвіду людей яких я знаю...проблем я не бачив,доживу до осені надіюсь що ти продовжиш тут свої ридання))) biggrin biggrin

Добавлено (24.06.2015, 09:43)
---------------------------------------------

Цитата valdek ()
я мав на увазі що там і там ідуть повтори, тільки там бесплатно, а тут за гроші


Повтор повтору різниця) tongue Не думаю що російський "Футбол",який ти наводиш у приклад,показує в повторі матчі єврокубків і єврочемпіонатів...шо вони там крутять,Португалію,Бельгію чи може якийсь Кубок,на який мають права))Ось чого скажи мені Нтв+Футбол 1,Нтв+Футбол 2,Нтв+Футбол 3 не крутять для тебе на 85 градусі чи 36 задурно,адже там також зараз йдуть повтори))) laugh laugh


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
valdekДата: Среда, 24.06.2015, 09:46 | Сообщение # 123
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 2390
Репутация: 289
Статус: Offline
Цитата manomax ()
"Динамо" були на ТРК "Україні"..

нарікань не було тому що коли співпадав час гри то були трансляції і на інших доступних українських каналах . З рештою коли порівнювати щоб вже дійшло то могли люди подивитися і наші команди і інші команди а так то вже зрозуміло що із цим буде торба . По Україні покажуть одну гру чи як захочуть його величність то дві в неділю по двох футболах будуть йти нарізки а по других двох якийсь матч і де вибір при такому .
 
manomaxДата: Среда, 24.06.2015, 10:43 | Сообщение # 124
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -66
Статус: Offline
Цитата valdek ()
тому що коли співпадав час гри то були трансляції і на інших доступних українських каналах .


Зрозумів,ти про те що йшли матчі паралельно на ТРК "Україні","Футболах" і "2+2",тобто вцілому по 4 каналах LIVE...Тут тебе підтримаю,тепер буде по 3 Каналах+обріжуться паралельні трансляції на "2+2"...За себе скажу,що я не любитель клацання каналів у LIVE-трансляціях,хіба-що в якомусь із матчів уже ВСЕ відомо,та й то пам'ятаю що київську гру "Динамо" із "Евертоном" я не переключав,а ось повторний матч гірників у Мюнхені я подивився лише трохи спочатку)Ну що поробиш,ілюзій у мене нема,а скільки німці наб'ють--то мені не цікаво)) biggrin До справи,в нинішній ситуації мало що вдієш...хіба що якщо б ще до продажу прав була такаж домовленість між обома Медіа-Групами,яка була минулі 3 роки...Медіа-Група "Україна" також думаю прораховувала варіанти,до прикладу викупити самій права на єврокубки повністю--це заплатити Великі Гроші УЄФА...Якщо продовжити співпрацю із "1+1 Медіа",то права обійдуться дешевше...Проте як бачиш,видно їм було вигідно заплатити за Ексклюзивний Контракт з УЄФА на 3 роки...До речі,теж саме могла зробити і "1+1 Медіа",УЄФА по барабану кому продавати права,тоді б у них був Ексклюзив...проте ставка "України" була вищою... dollar Що робити?..Так,тепер у відкритому доступі можна буде подивитись хіба-що на ігри наших клубів в єврокубках...не думаю що наприклад у наступному році якщо в 1/8 Фіналу Ліги Чемпіонів наші клуби не дойдуть,а буде пара "МЮ"-"Баварія",то й цей матч НЕ БУДЕ доступний на ТРК "Україні"...Так що 1 Канал випадає на наступні 3 роки,і залишається єдиний варіант із купівлею "прямих трансляцій" на Смарт-ТБ або підключення "Футболів",такі Реаліїї на найближчі 3 роки,проклинай не проклинай... wink

Добавлено (24.06.2015, 11:27)
---------------------------------------------
Можу написати ще один апокаліптичний варіант для глядачів,у яких немає доступу до футбольних каналів...Наприклад,"Шахтар" не вийде до Ліги Чемпіонів,а попаде в групу "Ліги Європи",і туди ж також проб'ються "Зоря" та "Ворскла",а "Дніпро" вже там)То матчі у Лізі Європи грають в четвер у 2 годинних слотах,тобто на ТРК "Україні" покажуть напевно матчі "Шахтаря" і "Дніпра",а "Зоря" з "Ворсклою" будуть по аналогії із "Металістом" у минулому євросезоні НЕ ДОСЯЖНІ для глядачів,у яких є можливість дивитись лише "Україну"... wink

Добавлено (24.06.2015, 11:43)
---------------------------------------------
Додумався я до ще страшнішого варіанту))Наприклад,київське "Динамо" займає 3 місце у Лізі Чемпіонів і гоу ту на весну в Лігу Європи,туди ж виходять нехай буде тільки "Дніпро" і "Шахтар"...отож в 1/16 Лізі Європи ми маємо 3 Команди і 2 варіанти розміщення на ТРК "Україні",боюсь що "Шахтаря" покажуть наживо,а "Динамо" із "Дніпром" у перекличці... wacko Нуу,час у них є...нехай думають,от на ЄВРО-2012 закинули половину матчів на "Перший",варіанти які я описав можуть мати місце,а можуть і не мати)Тут вже від керівництва МГУ залежить,до прикладу субліцензію вони можуть продати і "1+1",проте я в це не дуже вірю...більше схиляюсь що можливо поділяться з "Першим",або просто заб'ють на апокаліптичні варіанти і можливо вистачить і однієї "України")) biggrin


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
valdekДата: Среда, 24.06.2015, 10:45 | Сообщение # 125
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 2390
Репутация: 289
Статус: Offline
Цитата manomax ()
Зрозумів,ти про те що йшли матчі паралельно на ТРК "Україні","Футболах" і "2+2",тобто вцілому по 4 каналах LIVE...Тут тебе підтримаю,

как говориться - не прошло и пол года . Зрештою не треба забувати що Україна знаходиться в стані такому неспокійному і все так не предсказуємо і не зовсім все керовано . Хто його знає що буде .
 
manomaxДата: Среда, 24.06.2015, 10:58 | Сообщение # 126
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -66
Статус: Offline
Цитата valdek ()
как говориться - не прошло и пол года .


Говори толково,вище я тобі писав про права "Футболів",яких на мій погляд предостатньо для футбольного вболівальника і я НІКОЛИ не погоджусь із порівнянням наших "Футболів" до російського "Футболу",як ти писав...А на рахунок зменшення трансляцій єврокубків по доступних каналах,то це має місце і у цьому ти правий... v


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
valdekДата: Среда, 24.06.2015, 11:02 | Сообщение # 127
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 2390
Репутация: 289
Статус: Offline
Цитата manomax ()
я НІКОЛИ не погоджусь із порівнянням наших "Футболів" до російського "Футболу",як ти писав..

а я дивлюся порівнюю і рахую
 
SatburgerДата: Среда, 24.06.2015, 14:26 | Сообщение # 128
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 731
Репутация: 148
Статус: Offline
господа,хватит сраться)все равно смотреть все будем тут :
http://telegraf.com.ua/sport-c....yi.html
хорошего всем лета)
пы.сы. ах да,вот тут еще информация к размышлению,де-факто и де-юре)
http://footballua.tv/news....nomorec


Сообщение отредактировал Satburger - Среда, 24.06.2015, 14:30
 
tiberiusДата: Среда, 24.06.2015, 17:42 | Сообщение # 129
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 1822
Репутация: 302
Статус: Offline
Цитата Satburger ()
все равно смотреть все будем тут :

Далеко не все dry


 
SatburgerДата: Среда, 24.06.2015, 17:58 | Сообщение # 130
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 731
Репутация: 148
Статус: Offline
официально,в украине?)
 
valdekДата: Среда, 24.06.2015, 18:23 | Сообщение # 131
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 2390
Репутация: 289
Статус: Offline
Наводит на улыбку когда один пижон хвастает перед другим что да у меня рейтинг самый высокий по Украине, а второй ну тот естественно что Интер на своих ресурсах так же себя любит - а у меня самый высокий рейтинг по Украине . Что им скажешь они же пижоны у их обоих свои любимые счётчики и рейтинги .
 
manomaxДата: Среда, 24.06.2015, 18:56 | Сообщение # 132
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -66
Статус: Offline
Хих,спасибо Сатбургеру за ссылочку с сайта "Футболов",смотрю дата интервью Денисова 24 июня,а говорит тоже самое что я тут описываю уже годами...и сравнение с ценами АПЛ и сравнение с покупкой билетов в кино и театр))Какое-то дежавю,нет народ,я Верняк--НЕ Денисов)) biggrin biggrin Чего я не знал в столь обширном интервью это то что УЕФА обращает внимание на наличие спортивных каналов у покупателя прав...Этого момента я не просёк,а и правда...проигранный СуперТендер еврокубков английским SKY Sports достался кому?..BT Sports,которые имеют свои собственные спортивные каналы...Из этого исходит что мои слова-пожелания для "плюсов" задуматся о создании хотя бы спортивного канала имели свой резон...Так как судя по словам Денисова,УЕФА имея на руках многомиллионные контракты от спонсоров Лиги Чемпионов и Лиги Европы обращает своё Внимание,на скольких каналах эта реклама будет транслироватся...и тут перевес однозначно на стороне МГУ... cool

Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
tiberiusДата: Среда, 24.06.2015, 20:15 | Сообщение # 133
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 1822
Репутация: 302
Статус: Offline
Цитата manomax ()
смотрю дата интервью Денисова 24 июня,а говорит тоже самое что я тут описываю уже годами..

Денисов лучше бы объяснил, а чё кабельные операторы от них шарахуются, как от прокаженных? Где они вообще откопали такой бездарный менеджмент, который своими действиями распугал очень значительную часть ретрансляторов?


 
yorickДата: Четверг, 25.06.2015, 00:22 | Сообщение # 134
гуру
Группа: Администраторы
Сообщений: 6356
Репутация: 475
Статус: Offline
Шарахаются, ибо - цены... (facepalm)

OLED Panasonic TX-65HZ980E; Pioneer LX-5090; Vu+ Duo 4K; AX HD61 4K; DM8000; TOROIDAL T90; Triax 1.1, Strong SRT-DM2100 (90*E-30*W), many different cards&CAM's (incl. PRO) for Pay TV
Желаю, чтобы у Вас сбылось то, чего Вы желаете другим!
 
tiberiusДата: Четверг, 25.06.2015, 06:17 | Сообщение # 135
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 1822
Репутация: 302
Статус: Offline
Отож... Любой первокурсник экономического ВУЗа знает, что если товар не берут, первое, что надо сделать - это снизить цену, в результате чего увеличится абонентская база. Я не понимаю, в чём для них выгода иметь в Черниговской обл., например, всего 3 сотрудничающих с ними провайдера и менее 1% подключенного населения;)

 
Форум абонентов Viasat » VIASAT » Viasat Ukraine » Каналы Футбол и Футбол +, настоящее и будущее (часть 4)
Поиск: