[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Модератор форума: DIDONE, yorick  
Форум абонентов Viasat » VIASAT » Viasat Ukraine » Говорилка абонентов Viasat (часть 7)
Говорилка абонентов Viasat (часть 7)
SatburgerДата: Пятница, 01.07.2011, 18:59 | Сообщение # 211
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 731
Репутация: 148
Статус: Offline
на главной виасат-уа увидел новую акцию.название очень многозначительно звучит : "більше українських каналів".
вот суть акции: http://www.viasat.ua/shares/27
 
manomaxДата: Пятница, 01.07.2011, 19:07 | Сообщение # 212
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -72
Статус: Offline
Для тех кто сидит ФТА,то "Більше"...ТРК "Украина","Футбол" и "Футбол+"...Усё по чеснаку... biggrin

Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
SatburgerДата: Пятница, 01.07.2011, 19:22 | Сообщение # 213
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 731
Репутация: 148
Статус: Offline
manomax, не заинтересует ли это http://footballwallpapers.ru/
 
manomaxДата: Пятница, 01.07.2011, 19:33 | Сообщение # 214
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -72
Статус: Offline
Спасибо,обои меня не интересуют...разве что с них аватарку заделаю... biggrin

Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
sashkoДата: Пятница, 01.07.2011, 23:33 | Сообщение # 215
специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 148
Репутация: 44
Статус: Offline
Quote (manomax)
Для тех кто сидит ФТА,то "Більше"...ТРК "Украина","Футбол" и "Футбол+"...Усё по чеснаку...

Нажаль ніяким "чеснаком" тут навіть і не пахне. Для тих хто сидить на ФТА - зникнуть канали групи "Інтер", доречі - а чи зможе абонент "Віасата" подитивись бій Кличко-Хей 2 липня і матч за суперкубок Шахтар-Динамо" 5 липня, заодно ще зникнуть Travel TV i т.д. Натомість доведеться платити за те, що раніше дивились безкоштовно...
А для вже існуючих абонентів - наскільки більше українських каналів ???... Чи досягнуто згоди з тим же "Інтером", чи може будуть перепідняті на транспондерах Віасат-Україна канали, які зараз на Укркосмосі на сусідній Astra 1G, а чи може міжнародний комерційний контент на Віасат-УКРАЇНА нарешті заговорить українською - нажаль НІ ! Це лицемірство і обман. Яке-сь дивне у вас уявлення про чесність ...
 
manomaxДата: Суббота, 02.07.2011, 15:53 | Сообщение # 216
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -72
Статус: Offline
Quote (sashko)
Натомість доведеться платити за те, що раніше дивились безкоштовно...


Невже!.. surprised Невже у відкритому доступі є "Футболи"?..Невже,ті що сидять на ФТА могли дивитися Фінал Ліги Чемпіонів чи Ліги Європи?.. shades Чи може зараз можуть дивитися Копа Амеріка?.. surprised
Я в курсі,що зараз Вам вигідно написати такий пост... rolleyes Чого ж ви курите "Пріму" в сторонці,коли "Реал" грає з "Барсою"...чи "Арсенал" із "Ман.Ю"?.. biggrin Слабо чимось покрити?.. happy
А бокс можна подивитися в 16:9 по німецькому RTL,думаю МАЛО кому потрібен коментарій у боксі,а ось Картинка там НАААБАГАТО Краща ніж на "Інтері"... tongue
Матч "Шахтаря" подивлюсь на кімнатну антену...це Не Проблема,не помру від аналога за 90хв... biggrin

Quote (sashko)
Це лицемірство і обман.


То не підключайтесь,і кайфуйте собі від Каналу "Інтер"... lol


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
sashkoДата: Суббота, 02.07.2011, 20:26 | Сообщение # 217
специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 148
Репутация: 44
Статус: Offline
Ну що ж - логіка залізна !!!
Quote (manomax)
Невже,ті що сидять на ФТА могли дивитися Фінал Ліги Чемпіонів чи Ліги Європи?.. Чи може зараз можуть дивитися Копа Амеріка?..

Думаю середньостатистичному українцю Копа Амеріка так само цікава як і середньостатистичному американцю Суперкубок України...
Quote (manomax)
Чого ж ви курите "Пріму" в сторонці,коли "Реал" грає з "Барсою"...чи "Арсенал" із "Ман.Ю"?.. Слабо чимось покрити?..

Ну не буду ж я питати що курить абонент Віасата-Україна коли грає "Мілан" з "Інтером" чи коли грали "Карпати" з "Борусією" в ЧЄ і т.д...
Quote (manomax)
А бокс можна подивитися в 16:9 по німецькому RTL

Оце дійсно - БРАВО! Хочете "Більше Українських каналів"- налаштовуйтесь на німецький RTL !!!
Quote (manomax)
Картинка там НАААБАГАТО Краща ніж на "Інтері"...

Можливо тут я погоджусь - але як вам вдалося порівняти картинки цих каналів - якщо Інтер ніколи не був на Віасаті...
Quote (manomax)
Матч "Шахтаря" подивлюсь на кімнатну антену...

А оце правельно - з появою "цифри" з кімнатної антени дійсно можна буде побачити більше українських каналів http://www.zeonbud.com.ua/teh_param_seti.html і цілком за дурно ....
 
sherolionДата: Воскресенье, 03.07.2011, 11:57 | Сообщение # 218
профессионал
Группа: Пользователи+
Сообщений: 368
Репутация: 57
Статус: Offline
mytv.ua
Вот еще один оператор, но не вижу список предлагаемых каналов


Время Апокалипсиса
 
yorickДата: Воскресенье, 03.07.2011, 12:05 | Сообщение # 219
гуру
Группа: Администраторы
Сообщений: 6366
Репутация: 475
Статус: Offline
Думаю, есть смысл благополучно о нём забыть...
Складывается полное впечатление, что основной целью его организации было втюхивание широким массам их "чудо ресиверов". biggrin


OLED Panasonic TX-65HZ980E; Pioneer LX-5090; Vu+ Duo 4K; AX HD61 4K; DM8000; TOROIDAL T90; Triax 1.1, Strong SRT-DM2100 (90*E-30*W), many different cards&CAM's (incl. PRO) for Pay TV
Желаю, чтобы у Вас сбылось то, чего Вы желаете другим!
 
ИванычДата: Воскресенье, 03.07.2011, 13:02 | Сообщение # 220
заслуженный специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 228
Репутация: 22
Статус: Offline
Даже не собираюсь выкидывать свой Глобо 6000 . Железо лишним не бывает .
 
yorickДата: Воскресенье, 03.07.2011, 13:25 | Сообщение # 221
гуру
Группа: Администраторы
Сообщений: 6366
Репутация: 475
Статус: Offline
Если он у вас с картоприёмником Conax, то - очень пригодится. wink

OLED Panasonic TX-65HZ980E; Pioneer LX-5090; Vu+ Duo 4K; AX HD61 4K; DM8000; TOROIDAL T90; Triax 1.1, Strong SRT-DM2100 (90*E-30*W), many different cards&CAM's (incl. PRO) for Pay TV
Желаю, чтобы у Вас сбылось то, чего Вы желаете другим!
 
DIDONEДата: Воскресенье, 03.07.2011, 13:52 | Сообщение # 222
гуру
Группа: Cупер-модератор
Сообщений: 2620
Репутация: 137
Статус: Offline
Нет, эта древняя модель без картоприемника.
Ща самый популярный дешевый глобообраз у нас это ортон 4060 CX


VIASAT - буде стояти :)
 
sherolionДата: Воскресенье, 03.07.2011, 14:20 | Сообщение # 223
профессионал
Группа: Пользователи+
Сообщений: 368
Репутация: 57
Статус: Offline
Quote
Железо лишним не бывает

Бывает, и виасатовский ресивер тому подтверждение biggrin


Время Апокалипсиса
 
lubhtoДата: Воскресенье, 03.07.2011, 15:37 | Сообщение # 224
профессионал
Группа: Пользователи+
Сообщений: 414
Репутация: 119
Статус: Offline
Просматривая документы на сайте www.viasat.ua встретил "Додаток №1 до правил" http://www.viasat.ua/assets....8555590 ,подписан 10.06.2011г . В перечне Пакетов и каналов не обнаружил канал "Украина".
То ли это результат оптимизации, то ли разгильдяйства, но новый абонент ,подключающийся к Вижн ТВ и старый ,продолжающий платить,
таким образом соглашаются,что такого канала на Вижн ТВ, Viasat Украина просто нет.Следовательно смотрят они его пока по недоразумению,
а завтра порядок наведут..
 
manomaxДата: Воскресенье, 03.07.2011, 20:06 | Сообщение # 225
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -72
Статус: Offline
Quote (sashko)
Думаю середньостатистичному українцю Копа Амеріка так само цікава як і середньостатистичному американцю Суперкубок України...


Якщо так думати,то НАВІЩО її купують росіяни,поляки і взагалі Кожна Європейська Країна?.. shades Із ваших слів українцеві достатньо "Динамо" із "Шахтарем"... biggrin

Quote (sashko)
Ну не буду ж я питати що курить абонент Віасата-Україна коли грає "Мілан" з "Інтером" чи коли грали "Карпати" з "Борусією" в ЧЄ і т.д...


Не забувайте,що ми почали розмову із людей які дивляться ФТА...так ось вони так само сиділи і курили!.. tongue biggrin

Quote (sashko)
Оце дійсно - БРАВО! Хочете "Більше Українських каналів"- налаштовуйтесь на німецький RTL !!!


Від Якісної Картинки ще НІХТО у цьому світі не вмер... happy

Quote (sashko)
ле як вам вдалося порівняти картинки цих каналів - якщо Інтер ніколи не був на Віасаті...


Лєгко і Просто!.. laugh RTL (16:9)-Інтер(4:3)...можу вас ще відіслати прирівняти бітрейт німецького та українського каналів...або щоби було більш зрозуміло це все одно,що ви дивитесь фільм ліцензійний з DVD 5 (RTL),або його зкачану версію на 1.4Гіга (Інтер)... biggrin

Quote (sashko)
і цілком за дурно ....


dont Думаю,що прийдеться заплатить за тюнерок чи якийсь модуль...дармовий сир для гризунів... laugh

Добавлено (03.07.2011, 20:06)
---------------------------------------------

Quote (lubhto)
То ли это результат оптимизации, то ли разгильдяйства


Банальная ошибка...просмотрев этот список вы увидите,что он был написан под новый канал "SET"...и там присутствует канал Дискавери Ворлд...соответственно через месяц этот список будет обновлён... biggrin


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
Форум абонентов Viasat » VIASAT » Viasat Ukraine » Говорилка абонентов Viasat (часть 7)
Поиск: