[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форума: DIDONE, yorick  
Форум абонентов Viasat » VIASAT » Viasat Ukraine » Так нельзя устанавливать антенну! (Ошибки начинающих установщиков Виасат)
Так нельзя устанавливать антенну!
ChesovshikДата: Среда, 13.01.2010, 19:16 | Сообщение # 31
Новичок
Группа: Пользователи+
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (max_dnepr)
как говорится паЦЦстулом.....
Не - серьезно.... Посчитал бы ответ вполне адекватным, если бы не это и типичная отмазка-некогда в инете сидеть-делом занимаемся.... Угу.... Извините дорогой, но если вы в нете сидеть не будете-невежей в сат-тв останетесь. Ибо литературы толковой нет и не предвидеться, а чтобы поддерживать свой уровень квалификации(теоретический) а потом оный на практике применять, в нете надо перелопачивать постоянно ГОРУ информации. Чуть остановился-отстал от поезда. Другого не дано. В принципе. Посему выслушав показания сторон, склоняюсь все же к правдивости именно второго поста в этой теме.

не согласен по сути, читайте внимательно...


Вся наша жизнь игра ... Игра в жизнь

Сообщение отредактировал Chesovshik - Среда, 13.01.2010, 19:18
 
BanzayДата: Среда, 13.01.2010, 19:22 | Сообщение # 32
Новичок
Группа: Пользователи+
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (max_dnepr)
как говорится паЦЦстулом.....
Не - серьезно.... Посчитал бы ответ вполне адекватным, если бы не это и типичная отмазка-некогда в инете сидеть-делом занимаемся.... Угу.... Извините дорогой, но если вы в нете сидеть не будете-невежей в сат-тв останетесь. Ибо литературы толковой нет и не предвидеться, а чтобы поддерживать свой уровень квалификации(теоретический) а потом оный на практике применять, в нете надо перелопачивать постоянно ГОРУ информации. Чуть остановился-отстал от поезда. Другого не дано. В принципе. Посему выслушав показания сторон, склоняюсь все же к правдивости именно второго поста в этой теме.

если внимательно перечитаете фразу до конца то Вы поймете, что взяли не ту суть, которая имелась в виду, интернет очень хороший источник информации, но не как в данном случае для "перемывания косточек", учитывая то, что shnurok знает мой номер и меня лично, мог бы просто позвонить, как обычно это делаю я, если ко мне обращаются с претензией клиенты кого-то из дилеров Виасат, я пытаюсь им помочь и ставлю в извесность дилера, что такое произошло, потому что имею прямое отношение к общему делу и также ценю вклад каждого из нас.

 
max_dneprДата: Среда, 13.01.2010, 22:14 | Сообщение # 33
профессионал
Группа: Пользователи+
Сообщений: 388
Репутация: 40
Статус: Offline
Banzay,
-нет никакого общего дела.
-есть бизнес Виасата в стране Украина.
-бизнес ведется таким образом, чтобы столкнуть лбами вас и вашего до недавнего времени коллегу. И Виасат в этом кровно заинтересован.
-возможно вы этого не видите. Ну так это пока... Пока у шведов не закончились деньги для подпитки вас и вам подобных. И поэтому вы не видите главного. а именно
-бизнес этот глубоко убыточен и просвета выхода в плюс не предвидится. А значит-лафа скоро закончится.

А ваш пафос, с которым вы писали сообщение говорит гораздо лучше всего остального... Кроме того Вам подобные деятели у нас в городе говорят теми же самыми словами. Провели тренинг? Или просто беседу? Или есть инструкция-что отвечать в интернете "бездельникам"?

Chesovshik,

Вас не понял. "Просьба написать развернуто" ©.

 
RamssesXДата: Четверг, 14.01.2010, 00:08 | Сообщение # 34
заслуженный специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 162
Репутация: 13
Статус: Offline
О!!! О це діло, тепер тут ми почули відповідь зацікавленої сторони - чому є випадки таких монтажів!
Саш, дуже приємно, що ти все ж таки заглянув на наш форум і зміг побачити чим займаються твої мотажники.
Зрозуміло, що ти їх будеш вигороджувати і оправдовувати АЛЕ
Можна було закріпити кронштейн 450мм до кирпичної кладки ось так:

Тоді проблем і не було б!
Дилери Черкаської області останнім часом отримують шквал дзвінків з проблемами прийому сигналу, люди, яким ви наставили антен, остались на одинці зі своїми проблемами!
Ви сервісом своїх клієнтів не забезпечуєте!!! Люди з матюками дозвонюються нам (дилерам), бо телефони ваші або мовчать або взагалі відключені, колл-центр вас відмазує говорячи: "завтра до вас приїдуть і зремонтують", а ти відмазуєшся погодними умовами???!!!
Quote (Banzay)
“Легкі” гроші хочуть отримати мабуть всі, але тільки мабуть Ви пан shnurok, вважаїте що це легкі гроші….. не знаю скільки Ви займаєтесь супутниковими системами, мабуть дуже мало, бо Ви б вже давно зрозуміли, що тут ними і не пахне. Люба справа, особливо сьогодні, складна і клопітлива, я вважаю що часи “легких” грошей давно минули, хіба що десь у владоможців є можливість…

коли я писав листа всім дилерами області і прохав вчитатися уважно в умови тендеру і ще раз прорахувати всі можливі ситуації - ти вирішив, що самий розумний а всі іншіі дурні???!!! Тепер бери ярмо і тягни!!!
Пройшло 2-3 місяці як всі довідались, що саме ти виграв тендер - мовчав регіональний менеджер, мовчав офіс ВІАСАТ, а ти в цей час тишком розїзджав по області і ставив ВІАСАТ, а дилери і гадки не мали хто ж виграв тендер??? А можна було б зробити зовсім по іншому:
на щоквартальному зборі дилерів оголосити про свою перемогу в тендері і запросити всіх дилерів області до співпраці, роздати кожному свій район і оговорити винагороду Але ж ти цього не зробив, ти думав що сам зможеш охопити всю область. Тепер ти не встигаєш, запоров передноворічні заявки - колл-центри тобі цього не простять адже люди могли б заробити бонуси від напрацьованих потенційних абонентів!!!
Для всих нас (дилерів ВІАСАТ) кожна установка - це як картина для художника, а для тебе це простий метод заробити гроші. Так як ти не пропустив крізь себе супутникове тб - ти не можеш своїх монтажників налаштувати на роботу, тобі потрібно наймати експерта, щоб він постійно їм проводив тренінги, а ми й самі можемо проводити тенінги wink . Деякі з нас знають на память частотний план СІріусу,Амосу,ХотБірда.... а вам потрібно з собою носити роздруківку.
Шнурок не викладав би ці фото:
якби ця установка була не в його рідному місті, в якому він працює довгі роки, рекламує ВІАСАТ (і ніяку іншу тм - так як підписав ексклюзивний договір, який його звязав по рукам і ногам)
якби хоч кабелі були повязані толком до штанги антени
якби люди не чекали 1,5-2 неділі сервісантів, які так довго їхали до людей
якби вони не хаяли тмВІАСАТ із-за вас....
Quote (Banzay)
учитывая то, что shnurok знает мой номер и меня лично, мог бы просто позвонить, как обычно это делаю я, если ко мне обращаются с претензией клиенты кого-то из дилеров Виасат, я пытаюсь им помочь и ставлю в извесность дилера, что такое произошло, потому что имею прямое отношение к общему делу и также ценю вклад каждого из нас.
Саш, ми не знаємо твій власний номер телефона так, як ти телефонуєш із "скрытый номер", а в даному випадку люди чекали вас тиждень чи й з два surprised Люди телефонують тобі - ти морозишся, телефонують на колл-центр - колл-центр морозиться, а потім люди починають вчитуватися в рекламу - шукають місцеві телефони і знаходять нас, ми посилаємо на колл-центр - а вони вже там були, їх там відшили!!! Проплати як я у 10-х виданнях Черкас рекламу і не вимикай телефон - отримаєш масу позитиву cool

P.S. За цими словами підпишиться кожен дилер області, можеш вважати це як особисту образу, можеш це сприйняти як настанову старшого брата. У всякому випадку твоя першочергова задача - розвиток тм ВІАСАТ в області незважаючи на свою "зеленкуватість" у супутниковому тб. Я тебе памятаю із 2 комплектів обладнання в місяць, а зараз тобі компанія дає 100 чи й більше тільки завдяки торговій площі в центрі міста.
Ми цю торгову марку піднімали хто як міг - з одного підключення в тиждень до 50 в місяць, дехто підключав своїх старих абонентів, дехто вливав тисячі грн в рекламу, але всі працювали в одному напрямку - збільшували абонентську базу ВІАСАТ Україна. Коли зараз, із-за таких як ви, нас починають клеймить - душа болить і хочеться махнути рукою...

P.S. P.S. Дякую за те що нарешті зазирнув до нашого форуму і зміг відповісти на звинувачення твоїх монтажників - тепер він є повноцінним cool B) cool

Сообщение отредактировал RamssesX - Четверг, 14.01.2010, 11:23
 
TGL61Дата: Четверг, 14.01.2010, 21:56 | Сообщение # 35
заслуженный специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 218
Репутация: 10
Статус: Offline
Quote (max_dnepr)
-бизнес этот глубоко убыточен и просвета выхода в плюс не предвидится. А значит-лафа скоро закончится.

Да я думаю что нет. Шара скоро закончится. Просто нужно разделить сферы вливания smile smile smile 2012
 
shnurokДата: Четверг, 14.01.2010, 22:02 | Сообщение # 36
Любитель САТ-ТВ
Группа: Пользователи+
Сообщений: 41
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (Banzay)
по друге – фото викладене на сайті не відповідає первинній дійсності (я буду більш ввічливим і не буду вказувати на те, що хтось міг перед тим як фотографувати “щось змінити”, щоб виставити все в іншій красі, припускаю можливість того, що сам клієнт міг спробувати таким чином “налаштувати” антену, з фото тоді видно як це в нього гарно вийшло)
.
Шановний Олександре!З вашої відповіді виходить,що мені нема чого робити,заліз зпоганив роботу ваших інсталяторів,сфотографував і виклав фото на форумі?Мені,думаєте,більш робити нема чого як лазити після вас переробляти?
Quote
по третє – клієнт з проблемою звернувся в той момент, коли дамба на шляху до Золотоноші була перекрита ДАЇ в зв’язку з поганими погодними умовами

Знов брехня-клієнт звернувся до колцентру на слідуючий день після встановлення(29 грудня),а дамба через Дніпро була закрита 6 січня-7днів після звернення!А чому ви не змогли приїхати ні до ні після Нового року-ви прекрасно знаєте(і сьогодні 13 січня-так ніхто й не приїхав).
Quote
по перше – клієнта попереджали, що встановлювати антену таким чином на трубу, яка провертається навколо своєї вісі, не має достатнього рівня, фіксація труби за допомогою чопа це абсурд, всі ці порушення призведуть до того, що він не зможе отримувати послугу і відповідальність за таку установку монтажники не несуть, клієнт все одно настояв на своєму (декілька спроб вказати на те, що це істотний недолік не допомогло, людина отримала власний досвід на своєму прикладі, помилка монтажників в тому, що потрібно було взяти з нього додатково розписку, на договорі підпис є)

Знов брехня!Клієнт казав монтажникам-Хто в таку погоду ставить такі речі?На що була відповідь-ми супер інсталятори і становимо в любу погоду і ніщо нам не почому
Quote
“Легкі” гроші хочуть отримати мабуть всі, але тільки мабуть Ви пан shnurok, вважаїте що це легкі гроші….. не знаю скільки Ви займаєтесь супутниковими системами, мабуть дуже мало, бо Ви б вже давно зрозуміли, що тут ними і не пахне. Люба справа, особливо сьогодні, складна і клопітлива, я вважаю що часи “легких” грошей давно минули, хіба що десь у владоможців є можливість…

Ви,Олександре, рік назад брали в руки розібрану антену крутилиїї в руках і дивлись на неї вибачте"як баран на нові ворота"-на стіні вона зовсім не така,і тепер ви повчаєте як треба ставити,і мало того ще переробляєте після ділерів?Вам не стидно нести таку нісенітницю?Ви ж на зустрічах бачили всіх ділерів Черкаської області,у кожного мінімум від 5років стажу по інсталяції супутникового устаткування.
Quote
Коли несеш світлий світ міжнародного телебачення “VIASAT” у маси працювати можна і в темний час доби (особливо зимою, коли в 16.00 вже темніє), … - важче, але стає легше, коли ти бачиш задоволеного, вдячного клієнта. Дехто мабуть налаштовує антени по сонцю, жде 12-тої години дня…, - ми використовуємо інший спосіб і ми собі не можемо дозволити, щоб бригада в день підключала тільки одного абонента, ставте в місяць ту кількість яку хочете, а ми підключимо цей об’єм за кілька днів(якісно)

А хто їх контролює?Я вам скажу-НІХТО!Вам саме основне щоб привезли підписані договора-бо це БАБЛО ваше!Ви хоть роз'ясніть своїм "супер установщикам"що таке гарантійний талон на ресівер і щого треба заповнювати при інсталяції обладнання.Бо вони й цього не знають!!!
А взагалі, то якби не Дімка Канєвський, не було б у тебе ні магазину ні тендеру. Він все за тебе сам зробив - пережував і в ротик поклав!!!


Evolution Infinity HDplus,Viasat SRT7700-престижный(был).
 
RamssesXДата: Четверг, 14.01.2010, 22:14 | Сообщение # 37
заслуженный специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 162
Репутация: 13
Статус: Offline
Quote (shnurok)
Ви хоть роз'ясніть своїм "супер установщикам"що таке гарантійний талон на ресівер і щого треба заповнювати при інсталяції обладнання.Бо вони й цього не знають!!!

Слушне зауваження!!!
Як сервісант ВІАСАТ в Черкаській області наголошую на те, що ресівери, які будуть із не заповненими гарантійними талонами, приймати на безкоштовне гарантійне обслуговування не буду!!!
На сьогоднішній день, основна поломка - залитий ресівер рідиною (через неякісний кабель затікає вода прямо на материнку).


Сообщение отредактировал RamssesX - Пятница, 15.01.2010, 21:46
 
TGL61Дата: Четверг, 14.01.2010, 22:38 | Сообщение # 38
заслуженный специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 218
Репутация: 10
Статус: Offline
Quote (RamssesX)
На сьогоднішній день, основна поломка - залитий ресівер рідиною (через неякісний кабель затікає вода прямо на метеринку).

Извините Это ваше личное наблюдение или результаты отчёта сервисного центра?
 
RamssesXДата: Пятница, 15.01.2010, 08:11 | Сообщение # 39
заслуженный специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 162
Репутация: 13
Статус: Offline
Quote (TGL61)

Извините Это ваше личное наблюдение или результаты отчёта сервисного центра?

Це статистика сервісного-центру Черкаської обл.
 
BanzayДата: Пятница, 15.01.2010, 09:04 | Сообщение # 40
Новичок
Группа: Пользователи+
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
ТО=shnurok

Чесно кажучи, в вашій критиці бачу не нормальну критику, а просто поливання брудом, ссилання на слова клієнта, обурення та особисту зацікавленність, Ваші слова особисто, слова клієнта(хтось хвалився, так не казали... просто самі почитайте, як малі діти...), з мого боку теж тільки слова, ми переливаємо з пустого в порожне, тому на цю тему не бачу далі сенсу даже реагувати і спілкуватися, з цього випадку я зробив для себе висновки, Ви для себе.

Пы.Сы. Головне, що у клієнта все на сьогодні працює, за це Вам ще раз дякую.

 
manomaxДата: Понедельник, 22.03.2010, 12:02 | Сообщение # 41
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -70
Статус: Offline
Quote (lubhto)
с базового транспондера 12169 существенно ниже

А вот я не знаю,какой у меня сигнал будет с Виасатовских транспондеров...У меня тюнер обычный,и он DVB-S2 не ловит,на Новом канале сигнал 90-99,на Тисе 60-70,даже на Идеальном мире 20-40 %...Надеюсь проблем с прийомом на тюнере Виасата не будет,вопрос к Дмитрию... help


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
DIDONEДата: Понедельник, 22.03.2010, 12:15 | Сообщение # 42
гуру
Группа: Cупер-модератор
Сообщений: 2620
Репутация: 137
Статус: Offline
Мы спорили с Максимом из Днепропетровска, он пытается доказать, что приём сигнала тр-в Виасата на меньшую, чем диаметром 0.8 антенну ни к чему хорошему не приведет. Я проверил у себя, базовый тр-р нормально ловится даже на 0.55, которые в России на Триколор ставят, даже немного рукой прикрываю картинка не пропадает, в попугаях ориентироваться сложно нечем измерять, может именно в Днепропетровске аномалия такая, не понятно.
С первым софтом два года назад тюнер так завис, что пришлось на Стронг звонить, это потом в коллцентре научились рассказывать какие кнопки нажать, а тогда что ни делал, ни в какую, только через сервисное меню ресивер раздуплился, что интересно больше так конкретно ни разу не зависал, по мелочи бывает, помогает сброс на передней панели .


VIASAT - буде стояти :)
 
valdekДата: Понедельник, 22.03.2010, 16:44 | Сообщение # 43
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 2390
Репутация: 289
Статус: Offline
DIDONE, Значит 0,85 погода практически не страшна smile
 
gusanoДата: Воскресенье, 25.04.2010, 20:55 | Сообщение # 44
Новичок
Группа: Пользователи+
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (DIDONE)
Мы спорили с Максимом из Днепропетровска, он пытается доказать, что приём сигнала тр-в Виасата на меньшую, чем диаметром 0.8 антенну ни к чему хорошему не приведет. Я проверил у себя, базовый тр-р нормально ловится даже на 0.55, которые в России на Триколор ставят, даже немного рукой прикрываю картинка не пропадает, в попугаях ориентироваться сложно нечем измерять, может именно в Днепропетровске аномалия такая, не понятно. С первым софтом два года назад тюнер так завис, что пришлось на Стронг звонить, это потом в коллцентре научились рассказывать какие кнопки нажать, а тогда что ни делал, ни в какую, только через сервисное меню ресивер раздуплился, что интересно больше так конкретно ни разу не зависал, по мелочи бывает, помогает сброс на передней панели .

Я живу в Испании и покрытие у нас хуже чем в Украине и тем не менее на тарелку диаметром 80 см принимаю ВИАСАТ без проблем. Причем на антенне стоят 3 LNB. Astra, HotBird, Sirius. Sirius стоит не в фокусе. Головы golden interstar QUAD 0.3 db. Так что не слабый сигнал виноват, а кривые руки! biggrin

Сообщение отредактировал gusano - Воскресенье, 25.04.2010, 20:59
 
PavlonДата: Воскресенье, 25.04.2010, 21:28 | Сообщение # 45
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 18585
Репутация: 80
Статус: Offline
Quote (gusano)
Я живу в Испании и покрытие у нас хуже чем в Украине и тем не менее на тарелку диаметром 80 см принимаю ВИАСАТ без проблем. Причем на антенне стоят 3 LNB. Astra, HotBird, Sirius. Sirius стоит не в фокусе.

У нас в Балтии например на тарелку 80 см Сириус довольно отлично идет, если 13Е в фокусе. Не принимает тогда только канал Идеальный Мир...


Неплохо знаю все декодеры Viasat-Baltic.
4W,1W,5E,9E,13E,19E,31.5Е,36E,40E,46E,53E,55E,60E,75E.
Openbox-X820, Digiline-S4 HD и Digiline-7000HD.
 
Форум абонентов Viasat » VIASAT » Viasat Ukraine » Так нельзя устанавливать антенну! (Ошибки начинающих установщиков Виасат)
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Поиск: