[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Модератор форума: DIDONE, yorick  
Форум абонентов Viasat » VIASAT » Viasat Ukraine » Каналы «Футбол»/Setanta & всё про футбол и спорт (:-))
Каналы «Футбол»/Setanta & всё про футбол и спорт
tiberiusДата: Воскресенье, 20.03.2016, 18:59 | Сообщение # 211
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 1822
Репутация: 302
Статус: Offline
Цитата Anat ()
Пошел смотреть Карпаты - Днепр



 
manomaxДата: Воскресенье, 20.03.2016, 20:43 | Сообщение # 212
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -66
Статус: Offline
Цитата Anat ()
Вот что интересно, обе команды нравятся, поэтому пожелаю им ничью.


Я посмотрел последние 5 минут,о чём и не жалею)) happy Статистика "Карпат" не удивила...зеро ударов в створ)Мда...хоть уменьшай чисельность команд от Украины в еврокубках до 4) bag

Цитата ltava77 ()
Я редко пишу, но часто захожу, и в основном и-за Маномакса.Так что поддержу его.


Приятно услышать,возродить бы хФорумное поколение ЕВРО-2012)Ну или если не возродить,то заменить на 2-3 Новых))Толкового бы чела,которому вообще было пох. на украинский чемпионат...уверен шо такие где-то есть,который там с детства за Барсу/Реал/Милан/Ман.Ю и т.д....такого почитать было бы интересно) biggrin

Добавлено (20.03.2016, 20:43)
---------------------------------------------
Респект Мырону!..Коренной львовянин говорит именно ТАК как оно есть,и не вешает никаких иллюзий типа это же команда твоего города,болей за неё)За ВСЕ годы независимости менеджмент "Карпат" заслужил оценку "удовлетворительно" только когда в команде играл Лукас Перес,Балажиц а тренеровал клуб Кононов!..Ито тогда команда только смогла Чудом пробится в группу Лиги Европы..а так ВСЕ эти годы это была и есть средненькая украинская команда,а по европейским меркам команда уровня польского или скандинавского чемпионатов!..Конечно же ЛЬВОВ заслуживают минимум на команду уровня "Днепра",былого "Металлиста"...о чём и намекает Маркевич!..Уважуха!.. respect thumb
http://football.ua/ukraine....va.html


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
tiberiusДата: Воскресенье, 20.03.2016, 22:13 | Сообщение # 213
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 1822
Репутация: 302
Статус: Offline
Цитата manomax ()
За ВСЕ годы независимости менеджмент "Карпат" заслужил оценку "удовлетворительно" только когда в команде играл Лукас Перес,Балажиц а тренеровал клуб Кононов!..

Балажиц??? Вот теперь я верю, что ты совсем не интересуешься Карпатами...


 
manomaxДата: Воскресенье, 20.03.2016, 22:40 | Сообщение # 214
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -66
Статус: Offline
А шо не так?))Скажешь что сейчас в "Карпатах" защитники палучше Балажица?))Сомневаюсь) tongue
http://football.ua/ukraine....as.html

Добавлено (20.03.2016, 22:40)
---------------------------------------------
Понятно шо Балажиц это не Верх Идеала)Запомнился мне просто...Поэтому выше я и написал что лично ТОТ период "Карпат" с Кононовым,ещё Батиста был импозантный форвард))Оцениваю как "удовлетворительный"...ВСЕ остальные года как и сегодня я вижу средний по украинским меркам клуб,который если кто забыл--то напомню,не так давно 2-3 сезона боролся только за то чтобы не вылетить в 1 лигу))Куды ж ещё!..Соответственно Мырон говорит ВСЁ Абсолютно Верно!.. specool


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
tiberiusДата: Воскресенье, 20.03.2016, 22:47 | Сообщение # 215
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 1822
Репутация: 302
Статус: Offline
Не надо непонятных ссылок. Я, в отличии от тебя, смотрел практически все матчи ЧУ, когда играл Балажиц. Очень средненький защитник... Врядли его подписание можно занести в плюс карпатовскому менеджменту. Таких балажицей можно накопать кучу в украинской первой лиге. Было бы желание. Но легче было заплатить за какого-то заграничного ноунейма мешок картошки.

 
manomaxДата: Понедельник, 21.03.2016, 08:43 | Сообщение # 216
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -66
Статус: Offline
То о чём сейчас напишу не относится к Балажицу,но считаю я неплохо знаю футбольный мир и понимаю его "законы привлекательности",скажу так)Львов--город ДАЛЕКО не последней в Украине,граничащий с непоследней страной в Евросоюзе!..Город сам по себе немаленький,развлечения в городе к коим и относятся FC Karpaty Lviv имеют разные направления...В городе есть современные кинотеатры,современный стадион,на котором проходят не только футбольные игры,но и большие Шоу,и не только звёзд украинской эстрады!..Львовский зритель видел качественных игроков,Звёзд мирового футбола в Лиге Чемпионов и сборных разных стран мира...Соответственно немаленькое колличество львовян,которые интересуются футболом просто сами для себя делают выводы...В "Карпатах" просто НЕТУ игроков,привлекающих зрителя столь Большого города!..Людям таких городов нужно Шоу,нужны хотябы 2-3 игрока Хорошего европейского Уровня!..Нужно ВИДЕТЬ "Карпаты" РЕГУЛЯРНО хотя-бы в Лиге Европы!..А что мы имеем сейчас?..Да ничего)Куча молодых,играющих за свои маленькие гроши)КАК с них сделать Звёзд,КТО для них авторитет?..Безубяк?..Не смешите))Через год будет новый Безубяк,сколько уже тренеров наменяли)) happy Нужны футболисты--лица для глянцевых журналов,для бикбордов в городе,для продажи атрибутики,для персональных фанов...ВСЁ это выстроить НЕРЕАЛЬНО не имея Достойного Бюджета!..Минимум от 50млн.евро!..А ежели нима денег,то и имеем мы вот такие "Карпаты",которые ВСЕ забыли КОГДА были вверху турниной таблицы))Помню КАКИЕ были заявления вначале этого или прошлого сезона,когда Карпаты были в тройке вначале сезона...продержались так 7-8 туров и начались ничьи и проиграши Всем кому не лень,помню в Кубке вылетели от клуба с первой лиги))Ну прям Идеальный Клуб для Лемберг-Сити))) laugh

Добавлено (21.03.2016, 08:43)
---------------------------------------------
"Динамо" "Зарю" переиграло,игры не смотрел)Зато пересмотрел календарь)Подножку Динамо может подставить ещё Александрия в следующем туре,а так остальные соперники (кроме Шахтёра) угрозы не представлят!.."Шахтёру" кроме Динамо ещё ждёт выезд во Львов,если кроты будут ещё играть в Лиге Европы то вполне может быть и ничья...НО игра с Карпатами уже состоится после игры с "Динамо" и тогда уже могут быть разные приоритеты,особенно если "Шахтёр" пройдёт в полуфинал Лиги Европы...то я не исключаю что даже с Динамо может выйти второй состав!..ВСЕ игроки будут готовится только на эти 2 матча и это будет абсолютно Правильно!..Не каждый год доходим ТАК высоко,повезло конешно с жеребъёвкой...НО почему не воспользоватся Шансом,если он дан) biggrin


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
PunknatankeДата: Понедельник, 21.03.2016, 15:10 | Сообщение # 217
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 1844
Репутация: 220
Статус: Offline
пара висновків, до яких я прийшов за останній час: для пана manomax'а укрчемп нецікавий, відповідно логіці, він має його не дивитися, за ним не слідкувати і ним не цікавитись, але, разом з тим, він в курсі справ усіх наших фк - нонсенс; найголовніше для пана manomax'а у футболі - гроші і сухі статистичні цифри. manomax'е, зважаючи на вищезазначене, я не уявляю, чесно, як ти можеш отримувати кайф від перегляду футбольних баталій на полях (від самого процесу поєдинків).

п.с.: я пам'ятаю, що тобі пофіг на думки інших.
п.п.с.: підтримую інших небажаючих твого виходу з цього форуму.
п.п.п.с.: мене Зоря вчора приколола (сподобалась) діями на полі.
 
AnatДата: Понедельник, 21.03.2016, 16:03 | Сообщение # 218
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 1124
Репутация: 241
Статус: Offline
Цитата manomax ()
Подножку Динамо может подставить ещё Александрия в следующем туре,


Вряд ли допустит Динамо потери очков с Александрией. Это на кубок динамовцы вышли расслабленные, а тут прокола не будет.

Цитата Punknatanke ()
мене Зоря вчора приколола (сподобалась) діями на полі.


Да Заря вчера очень неплохо билась. Старались, бегали они много. Игроки, в основном, все молодые. Если бы не молодость то при соотношении владения мячом 74%-26% игроки Зари где то к 65 минуте лежали бы на поле штабелями. Без мяча играть, бегая все время туда-обратно очень изнурительно.


"Половина передачи Денисова посвящена кротоферме, 25% - как все подсуживают "Динамо" -ура, не актуально.
 
manomaxДата: Понедельник, 21.03.2016, 17:56 | Сообщение # 219
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -66
Статус: Offline
Цитата Punknatanke ()
для пана manomax'а укрчемп нецікавий, відповідно логіці, він має його не дивитися, за ним не слідкувати і ним не цікавитись, але, разом з тим, він в курсі справ усіх наших фк - нонсенс


Так я його практично і не дивлюсь,ахахаха))) biggrin Я взагалі,Народ сфігею якщо з вас хтось вчора дивився гру "Олімпік"-"Волинь"...Пане Punknatanke,а ти дивився цю гру?))) laugh А ось далі ЧОМУ я в курсі усьго,практично не дивлячись нічого (інколи Шахтар і Динамо),це вже друже розгадуй сам...можеш ще когось підключити по хФоруму)) happy

Цитата Punknatanke ()
найголовніше для пана manomax'а у футболі - гроші і сухі статистичні цифри.


Фігово ти проаналізував мої мізки,коли прийшов до такого висновку)Футбол для мене не є Одне Все)Гроші звичайно дають задоволення від гри,що багато хто міг переконатися на недавньому прикладі Ман.Сіті) biggrin У мене немає терміну "найголовніше",футбол у мене розділений...Український клубний футбол це одне,європейський це друге,а збірні це третє...І УСЕ це для мене одинаково "найголовніше")) tongue До прикладу,по чемпіонаті через який ти ведеш тут зі мною дискусію...Український чемпіонат мене цікавить тільки за рахунок дороги "Шахтаря" у єврокубки,тобто мене цікавлять тільки матчі "Шахтаря",інколи дивлюсь ігри "Динамо",а-ля Динамо-Дніпро,Карпати-Динамо...або коли маю вільний час на інші матчі Динамо)) happy Отож український чемпіонат я аналізую відносно Шахтаря...Чесно скажу,після Шахтаря другий клуб який мені подобався у свій час був харківський "Металіст" Ярославського...Взагалі Ярославський був Відмінний Президент,відверто говорив що думав і зробив Прекрасну Команду у Харкові...за цією командою я слідкував,зараз залишився тільки "Шахтар"...Це я кажу ТІЛЬКИ відносно українського чемпіонату)Залишаємо цю тему і переходимо до другого підрозділу першого пункту "найголовніше")) biggrin
Більше мене цікавить виступ УСІХ наших клубів на європейській арені!..Тут для мене УСІ Команди Рівні!..Так як гра йде "кожного за Всіх",через український чемпіонат можна зробити де-які висновки про спроможність де-яких клубів у Європі...і тут вже практично ВСЕ залежить від фінансового стану наших клубів!..Рецепт простий,чим більше бабок--тим більше якісних гравців/якісний тренер у команді)Якщо бабок мало,можемо продудти клубам а-ля Жиліни чи Легії(( wacko Якщо бабок більше,то можемо перегравати Фенербахче/Шальке чи Порту) biggrin Нічого особистого,така правда життя...Як то кажуть,не маєш грошей--гризи калоші))) tongue happy Отож,хто б чого не говорив,Успіхи на європейській Арені наших клубів ПРЯМО залежать від Бюджету Клубів,тому я виступаю за те щоби клуби--учасники єврокубків мали Достойні Бюджети,а не виходили у єврокубки для статистики пограти в одному чи двох кваліфай-раундах літом,та й вилетіти нафіг)) bag На цю тему я можу ще більш широко обміркувати якщо буде предметна дикусія) biggrin
Перехожу до другого пункту "найголовніше",звісно я не живу виключно українським футболом і на 100% я матчів Барселони дивлюсь за 1 календарний рік Більше,ніж Шахтаря)Це мій другий напрямок мого кайфування від футболу,так как мій кайфок тут був підданий під сумнів)Великі перемоги "Барси",чудова гра Мессі,Неймара,Суареса...У цьому сезоні тут форум мовчить,але із пам'ятю у мене Парядок і я Чудово пам'ятаю коли була інтрига,то відразу на хФорумі виникло де-кілька прихильників Реалу,зараз сидять тихо як миші у мадридському соборі святого Францизска))) laugh Але вони ще повернуться,коли Реал дасть для цього підстави)Сорі,трохи відійшов від теми,потянуло на ностальгію іспанських воєн на цьому Ресурсі)Так от Барселона--№1 для мене у європейському,та й світовому футболі!.. soccer specool Також я переглядаю достатньо зустрічей "Ман.Сіті",на чемпіонат Англії мені завжди було пофіг,ось так бачив ці клуби та й ніхто до серця і не припадав десь ще з кінця 90-их,початку 2000-их...Чому Ман.Сіті,тому що клуб НІКОЛИ не відносився до Грандів у Англії,та й у самому Манчестері був тінню Ман.Юнайтед,проте прийшли бабки і Клуб почав давати помаленьку копняка то Ман.Юнайтед,то Челсі,то Ліверпулю,то Арсеналу...мені це сподобалось,що бабки б'ють традиції та й почав спостерігати як Сіті починає рулити у Англії)Схожа у мене проекція на Італію,де мій улюблений клуб--Рома...навіть коли у Мілані грав Шева,то я тільки бажав Шевченкові здобути максимум Трофеїв,так як він був представником Нашої Країни у ТОП-Клубі...Сам по собі,ні Мілан,ні Юве,ні Інтер мені ніколи не подобались...Проте Італія на даний момент глибоко відстала від чемпіонатів Англії,Німеччини,Іспанії і у Роми немає фінансового підгрунтя,нажаль,щоби достойно воювати із Ювентусом у Італії...а більше там нікого й нема...Інтер/Мілан взагалі втратили на даний момент статус Грандів,у Європі нічого не досягали за останні роки,Інтер після Моуріньо пішов вниз і хто зна коли поверне собі втрачений Статус... badmood Та ще я забув про дортмундську "Борусію" у Німеччині))Так,відмінна Команда!..Навіть і зараз,без Клопа!..Це також моя улюблена команда у Бундеслізі!..Прекрасна Арена,Клопп показав неймовірне Шоу,зігнав із трону "Баварію",нажаль зараз не так багато дивлюсь матчів у Бундеслізі,проте слідкую за цим клубом у Європі!.. hands grog
Ну що,мало у мене кайфу пане Punknatanke?.. crazy Та це ще НЕ ВСЕ,це тільки 2 пункти "найголовнішого",є ще третій пункт...Збірні...А у ньому також є підпункти,проте про це уже іншим разом...задовбався стучать па клавіатуре))) lol lol


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
valdekДата: Понедельник, 21.03.2016, 18:42 | Сообщение # 220
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 2390
Репутация: 289
Статус: Offline
У него такое количество смайликов что я не исключаю что он может участвовать в некоторых интересных сообществах . Так и вспоминаются события выходных . cool
 
manomaxДата: Понедельник, 21.03.2016, 18:50 | Сообщение # 221
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -66
Статус: Offline
В каких сообществах?) shades biggrin

Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
valdekДата: Понедельник, 21.03.2016, 19:03 | Сообщение # 222
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 2390
Репутация: 289
Статус: Offline
Цитата Punknatanke ()
один дурник з ВК звертався напряму до Денисова з цим питанням і йому надійшла відповідь, що чекати "Футболів" на Віасаті не варто. хтозна, чи це є правда, але, враховуючи характер дурника, я не бачу причин йому не вірити. та надія вмирає останньою і я щиро бажаю помилитись у цьому питанні.

не бачу не можливості не надавати інші не менш популярні футбольні чемпіонати на інших профутбольних каналах .Головне бажання платити за це у розумних рамках оправдовуючи наш час і наші доходи і наші реалії . Що там таке футболи ну Іспанія і Англія,але є і інші країни де не менш цікаві чемпіонати . Зрештою хоч я цього не дуже і поважаю коли даю приклад Росії так там є те що одні і тіж футболи є у двох основних операторів і ніхто не програє від єксклюзиву . Єлементарно домовитись щоб було усім у кишеню тай глядачам на радість . Тільки це потрібно робити сьогодні і зараз же, а не думати що може колись і зробимо . Все таки памятати треба на сам перід всим тим хто варить цю юшку Віасат тб і Екстра тб і хоче нею нас кормити що ми живемо у просторі де дивитися тей же футбол який показують наші сусіди ми теж можемо якось бути у змозі .

Добавлено (21.03.2016, 19:03)
---------------------------------------------

Цитата manomax ()
В каких сообществах?)

не ты шоль бегал на днях по Львову боясь преследований, только не ври что это кто то похожий biggrin
 
manomaxДата: Понедельник, 21.03.2016, 19:46 | Сообщение # 223
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -66
Статус: Offline
Фиг знает где ты живёшь,но в делах львовских видно шаришь больше чем я)) happy Кароче даже в новостной ленте не заметил о чём ты толкуешь)Вроде во Львове всё спакойно,на выходных я был занят поиском подарка для малой одного знакомого...меня можна было увидеть в детских магазинах города))) tongue :laugh:

2 all: вспоминаем название топика

Добавлено (21.03.2016, 19:46)
---------------------------------------------
Футбол и ТОКА Футбол,каюсь) fear online2long


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
PunknatankeДата: Понедельник, 21.03.2016, 22:42 | Сообщение # 224
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 1844
Репутация: 220
Статус: Offline
Цитата manomax ()
Пане Punknatanke,а ти дивився цю гру?)))

нє. телик в нашій родині - спільний...
Цитата manomax ()
Так от Барселона--№1 для мене у європейському,та й світовому футболі!..

хоч це і нереально, але... чи будеш ти й надалі віддано за неї вболівати, якщо вона завтра (образно) і надовго (хоча би років на 5-7) дуже низько впаде у рейтингах... я круто сумніваюся.
Цитата manomax ()
Також я переглядаю достатньо зустрічей "Ман.Сіті",на чемпіонат Англії мені завжди було пофіг,ось так бачив ці клуби та й ніхто до серця і не припадав десь ще з кінця 90-их,початку 2000-их...Чому Ман.Сіті,тому що клуб НІКОЛИ не відносився до Грандів у Англії,та й у самому Манчестері був тінню Ман.Юнайтед,проте прийшли бабки і Клуб почав давати помаленьку копняка то Ман.Юнайтед,то Челсі,то Ліверпулю,то Арсеналу...мені це сподобалось,що бабки б'ють традиції та й почав спостерігати як Сіті починає рулити у Англії)Схожа у мене проекція на Італію,де мій улюблений клуб--Рома...навіть коли у Мілані грав Шева,то я тільки бажав Шевченкові здобути максимум Трофеїв,так як він був представником Нашої Країни у ТОП-Клубі...Сам по собі,ні Мілан,ні Юве,ні Інтер мені ніколи не подобались...Проте Італія на даний момент глибоко відстала від чемпіонатів Англії,Німеччини,Іспанії і у Роми немає фінансового підгрунтя,нажаль,щоби достойно воювати із Ювентусом у Італії...а більше там нікого й нема...Інтер/Мілан взагалі втратили на даний момент статус Грандів,у Європі нічого не досягали за останні роки,Інтер після Моуріньо пішов вниз і хто зна коли поверне собі втрачений Статус...

тільки я вбачаю протиріччя у першому підкресленному тексті з наступними підкресленними цитатами? маєш визначитись: серцем вболіваєш чи за бабло. тут не може бути 2 в 1.


Сообщение отредактировал Punknatanke - Понедельник, 21.03.2016, 22:43
 
manomaxДата: Понедельник, 21.03.2016, 22:51 | Сообщение # 225
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -66
Статус: Offline
Цитата Punknatanke ()
чи будеш ти й надалі віддано за неї вболівати, якщо вона завтра (образно) і надовго (хоча би років на 5-7) дуже низько впаде у рейтингах... я круто сумніваюся.


Сумнівайся)За ВСЕ моє життя у Барселоні ЗАВЖДИ були ТОП-гравці,ще із часів коли Куман за них грав!..Ця команда звичайно може програти Чемпіонство,може раз на 10 років зайняти за підсумками сезону 3 чи 4 місце...хоча таке скоріше станеться напевно раз на 15 років))) biggrin Це Клуб-Гранд,через це ТАКИЙ клуб і має сотні мільйонів прихильників,які купують їх футболочки по всьому світу...а від цих футболочок і абонентів SKY,Viasat,FOX Sports Барса купує нових Неймарів і Суарезів))На жаль,цей процес незворотній і типу щоби настав час коли Барса хоча б 3 роки поспіль була десь всередині іспанського чемпіонату--НЕРЕАЛЬНО!..На жаль ти цього не перевіриш,а догадки можеш які завгодно собі малювати у голові)) tongue biggrin

Добавлено (21.03.2016, 22:51)
---------------------------------------------

Цитата Punknatanke ()
маєш визначитись:


Хахаха,забив визначатись))) tongue biggrin Вболіваю як мене проб'є,інколи вболіваю в залежності на кого бабло поставлю))) tongue happy У моєму серці місця на багатьох вистачить))) laugh


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
Форум абонентов Viasat » VIASAT » Viasat Ukraine » Каналы «Футбол»/Setanta & всё про футбол и спорт (:-))
Поиск: