[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Модератор форума: DIDONE, yorick  
Форум абонентов Viasat » VIASAT » Viasat Ukraine » Каналы Футбол и Футбол +, настоящее и будущее (часть 4)
Каналы Футбол и Футбол +, настоящее и будущее (часть 4)
valdekДата: Пятница, 12.06.2015, 09:05 | Сообщение # 91
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 2390
Репутация: 289
Статус: Offline
Бредятина это полная и явная подстава как по Динамо Киев эти все спецы в футболах с их комментариями . Кто себе представляет как Денисов и его компашка будут выдавать сквозь зубы насильно положительные улыбки в сторону киевлян когда у тех будет складываться игра .А как они смогут без ложки дёгтя провести репортаж с участием киевлян я так же не могу в это поверить . Так что тут такой как выше писавший глядачь из Львова только может такое одобрять . Не знаю как это схавают болелы киевлян но если будет что то не так так ахметиовские футболы вместе с Денисовым смогут на своих рёбрах это почувствовать это уж точно .
 
manomaxДата: Пятница, 12.06.2015, 09:24 | Сообщение # 92
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -66
Статус: Offline
Цитата valdek ()
Не знаю как это схавают болелы киевлян


Так хавают УЖЕ несколько лет) tongue biggrin И в чемпионате Украины много игр "Динамо" уже годами идут на "Футболах",в последние годы и в Лиге Европы "Футболы" крутили не одну игру "Динамо" чёт я не вижу что Денисова укакошили))Бред таварищ пишешь ты) biggrin biggrin

Добавлено (12.06.2015, 10:24)
---------------------------------------------

Цитата valdek ()
Так что тут такой как выше писавший глядачь из Львова только может такое одобрять


Канешна адабрям-с,так как у "Футболов" БОЛЬШЕ прав на разные турниры чем у английской SKY!.. surprised surprised Вместо того чтобы радоватся что у НАС есть возможность комфортно смотреть кому какие по душе турниры и матчи,определённый процент украинцев крутит не по-детски))Чего это у одного ВСЁ,несправедливо...а у самих даже спортивного канала нима,а амбиции прям галлактические)) happy


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
tiberiusДата: Пятница, 12.06.2015, 11:48 | Сообщение # 93
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 1822
Репутация: 302
Статус: Offline
Цитата manomax ()
Вместо того чтобы радоватся что у НАС есть возможность комфортно смотреть кому какие по душе турниры и матчи

У кого это, у ВАС?


 
valdekДата: Пятница, 12.06.2015, 11:49 | Сообщение # 94
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 2390
Репутация: 289
Статус: Offline
Цитата manomax ()
Канешна адабрям-с,так как у "Футболов" БОЛЬШЕ прав на разные турниры чем у английской SKY!.. Вместо того чтобы радоватся что у НАС есть возможность комфортно смотреть кому какие по душе турниры и матчи,определённый процент украинцев крутит не по-детски))Чего это у одного ВСЁ,несправедливо...а у самих даже спортивного канала нима,а амбиции прям галлактические))

слухай як тебе не читаю то тебе так заносить як тіх у футболах, разом з денисовим ви часом не одне і теж саме курите ? Блін, уже і скай бріт на друге місце після любимих своїх футболів поставив. Розум в тебе є хоть, скільки каналів у скай з прямими трансляціями всіх чемпіонатів світу і а скільки прямих трансляцій можуть показати твої футболи на своїх двох . Ну блін, шо за людина, я не розумію ,а би люпнуть, і вже радості в повні штани . Я мабуть чогось не розумію за свої роки бо такої наглості ще не бачив . Часом знову за Опозиційній блок не станеш голосувати, а то на футболах же весь персонал за них агітує хотя і скритно поки що .
 
manomaxДата: Пятница, 12.06.2015, 12:42 | Сообщение # 95
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -66
Статус: Offline
Цитата tiberius ()
У кого это, у ВАС?


У граждан Украины,ведь "Футболы" вещают на територии Украины,а не на територии Донбасса как тут выше утверждают и как я подозреваю немало украинцев так и думают,что это каналы для данецких)) happy

Добавлено (12.06.2015, 13:28)
---------------------------------------------

Цитата valdek ()
Блін, уже і скай бріт на друге місце після любимих своїх футболів поставив.


Зараз тобі дещо розкажу)Отож на найближчі 3 роки SKY повністю програв боротьбу за єврокубки із BT Sport,а саму АПЛ SKY розділив по правам із тим же BT Sport) tongue Я раніше читав,що SKY там плачеться у зв'язку із втратою прав на єврокубки,проте що корисно із цього всього для людей,які плачуть в Україні за Лігою Чемпіонів на "2+2"...це те,що УЄФА абсолютно ПОФІГ кому продавати телевізійні права...Хто їм заплатить Більше--тому й продадуть)Якщо вже SKY із своїми спортивними каналами залишився ні з чим,то ПРО ЩО тут нестримно хфантазують динамівці))) surprised surprised biggrin biggrin
http://sport.lb.ua/footbal....yu.html
http://football.ua/finance....ov.html

Добавлено (12.06.2015, 13:42)
---------------------------------------------

Цитата valdek ()
а скільки прямих трансляцій можуть показати твої футболи на своїх двох .


Я писав про ПРАВА на футбольні турніри та чемпіонати,тут тобі крити нічим) tongue А на рахунок лише 2 футбольних каналів,то погодься що для тебе як українця це Краще чим до прикладу якщо б права купила "1+1 Медіа"...Я вже надивився на їхні трансляції в 4*3 без повторів,щоб ти тоді сказав?..Так,вставили Ахметова,ВСІ Єврокубки у нас,балдьож))) biggrin biggrin А показувати ДЕ збираєтесь?..На 2+2 і Бігудях?..Так як бюджет 1+1 має свою сітку і туди максимум 1 матч перейшов би,та й це не факт) wink


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
tiberiusДата: Пятница, 12.06.2015, 13:37 | Сообщение # 96
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 1822
Репутация: 302
Статус: Offline
Цитата manomax ()
У граждан Украины,ведь "Футболы" вещают на територии Украины

Странно. Живу среди граждан Украины и ни у кого из них Футболов нема... wink


 
manomaxДата: Пятница, 12.06.2015, 14:09 | Сообщение # 97
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -66
Статус: Offline
Ничего странного нет...В Англии также не у всех есть SKY Sport или BT Sport,и в России также не в каждой избе "Нтв+Футболы" глаголят))А вот кто в Англии,в России или в Украине,захотят смотреть футбольные или спортивные Премиум-Каналы...плисс купить тарелку,уплатить денюжку и нима праблем)) biggrin С годами поймёте,ежели ТАК проблематично усваивается Реальность) happy

Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
valdekДата: Суббота, 13.06.2015, 17:06 | Сообщение # 98
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 2390
Репутация: 289
Статус: Offline
Цитата manomax ()
Ничего странного нет...В Англии также не у всех есть SKY Sport или BT Sport,и в России также не в каждой избе "Нтв+Футболы" глаголят))А вот кто в Англии,в России или в Украине,захотят смотреть футбольные или спортивные Премиум-Каналы...плисс купить тарелку,уплатить денюжку и нима праблем)) С годами поймёте,ежели ТАК проблематично усваивается Реальность

дитино, перстань трохи читати ахметовські сайти ,у мене куми рідний брат уже років як 10 прожив у ірландії прожив а зараз вже у Лондоні як 3-тій рік живе і дивиться кучу малу футболів і спорту по незакодованих каналах із сателіта . Ну шо ти за дитина . Там ніхто не забере у людей доступу до важливих футбольних зустрічей ,і навіть на це не рішиться . Тим быльше шо там і у відкритому доступі море каналів і в закритому . Тобі кажуть люди що ахметов кинув як завжди через плече українців і залишив без футболу навіть українського - а ти заладив як папуга -ну то й що та ну той що . Я ще помню як приходив лист від його кантори щоб на кабельному повимикали всі російські канали бо буде штраф, і що думаєш шо це він патріот такий -та дулю - він там за якийсь камеді переживав що повинні йому за нього башлянуть . Ось таке воно діло не ма шоб самому шось зробить, а лише з пекубки втридорога знімать уміння є .
 
manomaxДата: Суббота, 13.06.2015, 20:46 | Сообщение # 99
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -66
Статус: Offline
В Англії звичайно показують англійські клуби в єврокубках у відкритому доступі,а от то що показують Англійську Прем'єр-Лігу на BBC чи ITV це навряд чи) tongue Ти тут кажеш про можливість дивитися матчі по супутнику...так є у нас така можливість,ТРК "Україна" є на спутнику..хто ж тобі заважає дивитись))Кодована у BISS,проте й "2+2" кодувався Бісом на матчі єврокубків)Чого тебе розпирає--хрін поймеш)) biggrin

Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
xron77Дата: Воскресенье, 14.06.2015, 01:45 | Сообщение # 100
профессионал
Группа: Пользователи+
Сообщений: 458
Репутация: 60
Статус: Offline
а футболи є на зеонбуді? якщо нема,то в тому і проблема.бо в bbc чи itv в мультиплексі відкрито йдуть мінімум по 4ри канали(я нерахую bbc news,itv news).а так запхають ігри на футболи і масти собі голову.і взагалі,порівнювати україну і юк трохи некорректно.
 
valdekДата: Воскресенье, 14.06.2015, 07:43 | Сообщение # 101
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 2390
Репутация: 289
Статус: Offline
Цитата manomax ()
Чого тебе розпирає--хрін поймеш))

ми побачимо як тебе розіпре коли будуть показувати на твоїх футболах в прямій трансляції олімпік донецький замість барселони чи сіті .Тільки не треба робити вигляд що ти не розумієш що матчі часто роспочинаються в один і тойже тас . І скажу тобі ще одне -недобре коли людина розуміє про що мова а всеж хизується тим що вище всіх .


Сообщение отредактировал valdek - Воскресенье, 14.06.2015, 07:49
 
manomaxДата: Воскресенье, 14.06.2015, 08:47 | Сообщение # 102
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -66
Статус: Offline
Цитата xron77 ()
а футболи є на зеонбуді?


Може SKY Sport чи BT Sport йдуть відкрито в англійських мультиплексах)) biggrin Це ж платні Преміум-Канали,ну народ--всьо на халяву подавай)) biggrin

Добавлено (14.06.2015, 09:47)
---------------------------------------------

Цитата valdek ()
ми побачимо як тебе розіпре коли будуть показувати на твоїх футболах в прямій трансляції олімпік донецький замість барселони чи сіті .


Там де я є зараз,навіть ця проблема вирішується)Є така штука на OLL.TV як прямі трансляції і я вже бачив що там транслювали в одну годину по 4 матчі,так що особисто я і абоненти OLL.TV будуть мати вибір що їм дивитись) tongue А так я погоджуюсь що 2 канали для такого пакету прав замало,проте нічого із цього приводу не кажу і не наголошую на цьому по причині того,що НЕ БАЧУ в Україні достойної альтернативи...До прикладу,якщо б у наших "плюсів" було 3 спортивних канали,а ВСІ права перекупив Ахметов...ось тоді твої слова мали б підставу,є в Україні КРАЩА можливість для перегляду матчів,а вони йдуть усього на 2 каналах МГУ...Не надіюсь що мене тут зрозуміють)) biggrin


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
xron77Дата: Воскресенье, 14.06.2015, 15:21 | Сообщение # 103
профессионал
Группа: Пользователи+
Сообщений: 458
Репутация: 60
Статус: Offline
так я говорю про матчі виключно українських команд.за це йде мова.
 
manomaxДата: Воскресенье, 14.06.2015, 16:35 | Сообщение # 104
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -66
Статус: Offline
Матчі українських клубів та збірної--на ТРК "Україні",думаю більшості українців цей канал доступний...якщо десь не тяне у селі,завжди можна купити тарілку,і дивись хоч на горі в Карпатах)) happy

Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
AnatДата: Понедельник, 15.06.2015, 13:26 | Сообщение # 105
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 1124
Репутация: 241
Статус: Offline
Цитата manomax ()
якщо десь не тяне у селі,завжди можна купити тарілку


Я представил себе картину в селах через которые часто езжу.
Едешь, и в каждом селе на каждом доме тарелка, иначе как смотреть "украину"-псевдо общенациональный канал. И где народ деньги возьмет? Особенно сейчас.
Такого даже в фантастическом кино не придумают.
Короче, ахметовская шушара лишила множество людей возможности смотреть футбол. Это факт! И не нужно доказывать обратное.

Цитата manomax ()
ТРК "Україні",думаю більшості українців цей канал доступний..


Можешь думать что хочешь. Но проклятий в адрес ахметовских телевизионщиков увеличилось во много раз. Вчера был у знакомого в 25 км от Киева, у него есть спутник, так говорил, что посмотреть матч сборной попросилось более 30 человек. Сказал один раз позволит в виде исключения и все.


"Половина передачи Денисова посвящена кротоферме, 25% - как все подсуживают "Динамо" -ура, не актуально.
 
Форум абонентов Viasat » VIASAT » Viasat Ukraine » Каналы Футбол и Футбол +, настоящее и будущее (часть 4)
Поиск: