[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: DIDONE, yorick  
Форум абонентов Viasat » Другие платные операторы » Ушедшие... » Digital Fly Ukraine (MYtv®) » Бомбова пропозиція від MYtv ... щойно отримав по телефону !!
Бомбова пропозиція від MYtv ... щойно отримав по телефону !!
bigxsatДата: Пятница, 16.07.2010, 13:45 | Сообщение # 1
Новичок
Группа: Пользователи+
Сообщений: 9
Репутация: 1
Статус: Offline
Отже умови такі -->

* Ресівер (тюнер) за 99 у.о.
* активація 200 грн. одноразово

ітого разом коло 900,- грн.

* можна будь-коли відключитись, а потім знову підключитись і повторно грошей за активацію не візьмуть
* можна вибирати довільно пакети (додавати будь-коли, відмовлятись раз на місяць)

* перший місяць (30 днів від дня активації послуги) ВСІ пакети БЕЗКОШТОВНО для тестування

... і --> БОМБА !!!

заплачені 99 у.о. за тюнер враховуються в депозит і можуть бути використані на оплату вибраних пакетів

... тобто, при наборі пакетів на 100 грн. - це практично 8 додаткових місяців безкоштовного їх перегляду !

* примусових додаткових угод НЕМАЄ ... тобто жодних зобовязань на якісь терміни дії договору!

... мені видається я таки погоджусь на таку пропозицію ...

Сообщение отредактировал bigxsat - Пятница, 16.07.2010, 13:47
 
DIDONEДата: Пятница, 16.07.2010, 14:39 | Сообщение # 2
гуру
Группа: Cупер-модератор
Сообщений: 2620
Репутация: 137
Статус: Offline
В том самом интервью http://mediasat.net.ua/archives/2010/img/2010_06_ob.jpg Фельдман говорит, что их конек это не каналы, а дополнительные сервисы, HD, видео по запросу, запись на жесткий диск и т.д., а они, когда появятся, возможны на первом ресивере, который не 99 $ стоит.

VIASAT - буде стояти :)
 
bigxsatДата: Пятница, 16.07.2010, 17:17 | Сообщение # 3
Новичок
Группа: Пользователи+
Сообщений: 9
Репутация: 1
Статус: Offline
Ну чому - власне HD буде ... а записувати я можу на свій DVD, в котрому є жорсткий диск - я зараз на нього з дріма пишу через скарт ...
 
dune2009Дата: Вторник, 10.08.2010, 10:46 | Сообщение # 4
Новичок
Группа: Пользователи+
Сообщений: 14
Репутация: 2
Статус: Offline
А кто знает какии имено новые каналы HD формате добавятся ???
 
Форум абонентов Viasat » Другие платные операторы » Ушедшие... » Digital Fly Ukraine (MYtv®) » Бомбова пропозиція від MYtv ... щойно отримав по телефону !!
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: