[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Модератор форума: DIDONE, yorick  
Форум абонентов Viasat » VIASAT » Viasat Ukraine » Обсуждение HD-каналов на Viasat-Ukraine
Обсуждение HD-каналов на Viasat-Ukraine
manomaxДата: Суббота, 31.03.2012, 17:37 | Сообщение # 31
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -68
Статус: Offline
Хих,забавляют меня некоторые посты... biggrin Ещё меньше месяца назад вроде сдесь писали...КАКОЕ HD у Виасата на Ваших гробовых Стронгах...даже предлагали мне в пасспорт позырять... crazy Теперь уже "смотрим и проходим мимо"... lol Да НИКТО в Украине HD-Каналов не предоставляет,особенно украинского "Футбол HD"!.. tongue О "Триколоре" знаем!... tongue И..."Футбол HD" там нет--это Раз,за тюнерок "Триколоровский" УВЕРЕН прийдётся заплатить побольше--это Два!.. lock Хотя неспорю на Востоке украинцы на русских клюнут...но и Виасат Своё Возьмёт!.. bb dwarf

Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
valdekДата: Суббота, 31.03.2012, 18:58 | Сообщение # 32
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 2390
Репутация: 289
Статус: Offline
Вот как то так тут выходит, что не одни мы такие. А всёж печёмся то мы, что бы нашему ведь брату больше перепало, чтоб с гордостью в сравнении говорилось- "А вот на нашем Виасате .... " , а не как обычно "Эх, а в нашем Виасате..... " Вот и интересно выходит посмотреть то, ошибки то молодости учтены, или - "наша пісня гарна й нова - починаєм її знову." cool .
 
manomaxДата: Суббота, 31.03.2012, 20:54 | Сообщение # 33
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -68
Статус: Offline
"Своє Краще!.." mail respect Росіянам же нафіг непотрібний український "Футбол","Футбол+" чи "Футбол HD"...то нащо Мені здалися їхні оператори,Канали?.. surprised pioneer Ще й плати за установку,тарілку,тюнера...Короче,єто для Вастока і Юга... laugh

Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
sashkoДата: Суббота, 31.03.2012, 22:03 | Сообщение # 34
специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 148
Репутация: 44
Статус: Offline
Quote (manomax)
Хих,забавляют меня некоторые посты... Ещё меньше месяца назад вроде сдесь писали...КАКОЕ HD у Виасата на Ваших гробовых Стронгах...даже предлагали мне в пасспорт позырять... Теперь уже "смотрим и проходим мимо"... Да НИКТО в Украине HD-Каналов не предоставляет,особенно украинского "Футбол HD"!..

Ну скажу чесно, мене теж тішать де-які Твої пости. Справді яке може бути ХД на Стронгах 7707 чи, тим більше, на 7700?... А ніякої іншої залізяки не було презентовано. Кажуть має бути який-сь там Самсунг - а яка модель і з якими технічними характеристиками - то все невідомо. Але найважливіше - як буде проходити процедура переходу на ХД-шний пакет і як бути з перепривязкою карточки і що робити зі старим обладнянням, скільки на це все буде потрібно часу і персоналу на місцях для вирішення питання логістики, пунктів обміну і т.д. Ні імпортери, ні дистрибютори не чули, не бачили тих чудо-ХД-ресиверів - а до Євро-2012 лишилось два місяці. Все це дуже схоже на черговий лохотрон - пройде широкомасштабна рекламна кампанія від Віасата - ТІЛЬКИ В НАС Є КАНАЛИ НАЙВИЖЧОЇ ЯКОСТІ - а тим часом на ап-лінк будуть віддавати ХД-канали з розрішенням 576р, так щоб народ міг їх прийтяти на Стронг 7707 - але за це вже брати з людей не 99 а 149 грн - чудовий маркетинговий хід, чи не так ?..
Але тим часом - на нормальному супутниковому ХД-тюнері, типу АМІКО за 90 у.о., вже зараз можна дивитися український канал Тоніс ХД цілком безкоштовно, а незабаром і Перший і Україну - а вставивши карточку Екстри, ще й Футболи - лишень за 29 грн. А на ефірних тюнерцях від ЗБ - Стронг 8500 або Трімакс 2012 за приблизно 600 грн можна буде побачити все Євро-2012 в ХД-якості на тих же каналах - Перший ХД і Україна ХД.
Тобто не Віасатом єдиним - не бачу жодної причини вляпуватись у віасатівські контракти і лохотрони ...

Добавлено (31.03.2012, 22:03)
---------------------------------------------

Quote (Punknatanke)
так у Виасата пока и нет фильмового hd с нашим языком вещания.

Поверь - у Виасата нет ВООБЩЕ НИ ЕДИНОГО канала с нашим языком вещания - тобто українською мовою - ні HD, ні SD.
От ми тут обговорюємо нові прогресивні технології HDTV - Телебачення Високої Чіткості - і як круто Віасат просувається в цьому напрямку - а от освоїти технологію додавання україномовної доріжки, принаймні на своїх фірмових каналах, так за 4 роки не спромігся... Напевно гарному танцюристу завжди щось заважає. А ми тут про HDTV - смішно. biggrin
 
manomaxДата: Суббота, 31.03.2012, 22:27 | Сообщение # 35
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -68
Статус: Offline
Quote (sashko)
Все це дуже схоже на черговий лохотрон - пройде широкомасштабна рекламна кампанія від Віасата - ТІЛЬКИ В НАС Є КАНАЛИ НАЙВИЖЧОЇ ЯКОСТІ - а тим часом на ап-лінк будуть віддавати ХД-канали з розрішенням 576р, так щоб народ міг їх прийтяти на Стронг 7707 - але за це вже брати з людей не 99 а 149 грн - чудовий маркетинговий хід, чи не так ?..


Quote (sashko)
Все це дуже схоже на черговий лохотрон


hands lol Горимо--горимо,Віасат піджимає!.. haha Поперше на Рахунок Персоналу...зайди на оф.сторінку Віасату і подивись на Список Дилерів,на Львівську область Дилерів є більше десятка!..Думаю ти обломаєшся,так як особисто щоби підключити Мене,дилер витратив близько півгодини... tongue Звичайно Чудо-Тюнера,про які ти переживаєш за 1 День можуть розіслатися в УСІ області України...і будуть готові до Підключення...Про карточку,яка також тебе чіпляє...так мені Пофіг,чи це буде Моя Карточка чи Інша!..Чи думаєш що будуть тюнера,а не буде Карточок!.. haha Їдемо Далі,на рахунок 576p,які ти До Останнього Дня пропонуєш мені переглядати на Стронгах... laugh Футбол буде в HD із бітрейтом в середньому 10Мбіт,такої ж якості буде й Канал Mtv та Ексклюзивний Віасатовський і переглядати їх будуть Абоненти Віасату на Нових HD-тюнерах...А ти можеш кайфувати на своєму HD-AMIKO й втикати SD-Версіїї "Футболів" на Екстрі...так як Хрін вони тобі покажуть Футбол в HD!.. tongue haha

Добавлено (31.03.2012, 22:27)
---------------------------------------------

Quote (sashko)
Напевно гарному танцюристу завжди щось заважає.


Але ми чомусь так тихенько язичок за зуби,ы про "Екстру" МАЛЧЬОК... google А я на відміну від тебе Правду Кажу...Обломись в Другий Раз...на Віасаті на Даний Момент є Більше українських Каналів ніж на Любві Твоіх Очей...Отже,"Футбол" і "Футбол+",які по-твоєму,мадярські?.. shades lol І вже не один рік на Віасаті,а на "Екстрі" тільки ждуть..."Дісней" є тут і там...Виходить на "Екстрі"--ДаВінчі проти обидвох "Футболів" на Віасаті...Так що пиши Правду,а не власні Розовиє Сни... haha partytime


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
sashkoДата: Суббота, 31.03.2012, 22:35 | Сообщение # 36
специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 148
Репутация: 44
Статус: Offline
Quote (manomax)
Звичайно Чудо-Тюнера,про які ти переживаєш за 1 День можуть розіслатися в УСІ області України...і будуть готові до Підключення...

Дякую Ігоре що ти мене заспоїв - думаю ти нам скажеш коли настане той 1 ДЕНЬ.
Quote (manomax)
Футбол буде в HD із бітрейтом в середньому 10Мбіт,такої ж якості буде й Канал Mtv та Ексклюзивний Віасатовський і переглядати їх будуть Абоненти Віасату на Нових HD-тюнерах...

Маю надію що ти вже можеш сказати на яких саме Нових HD-тюнерах - як вони називаються, де можна побачити, потестувати...
Quote (manomax)
До Останнього Дня пропонуєш мені переглядати на Стронгах...

Ні - я пропоную просто переглядати Віасат До Останнього Дня(твої слова)... Можеш навіть не зважати що діється в світі навколо...
Quote (manomax)
Горимо--горимо,Віасат піджимає!..

Де, що горить? Де, хто, кого піджимає? Ти про що ?...
 
manomaxДата: Суббота, 31.03.2012, 22:48 | Сообщение # 37
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -68
Статус: Offline
Quote (sashko)
думаю ти нам скажеш коли настане той 1 ДЕНЬ.


Уже можу сказати...чи Діма це "от Фанаря" написав... crazy http://viasatfan.clan.su/news....29-1042

Quote (sashko)
Маю надію що ти вже можеш сказати на яких саме Нових HD-тюнерах - як вони називаються, де можна побачити, потестувати...


А що хочеш підключитися?.. shades biggrin

Quote (sashko)
Ні - я пропоную просто переглядати Віасат До Останнього Дня(твої слова)... Можеш навіть не зважати що діється в світі навколо...


Та мені пофіг Що там у світі твориться... biggrin Ось сьогодні світло по цілому світі рубали...а у мене Комп,Тєлік,ще й на кухні щось там гуділо--сам незнаю що... lol Я на міжнародні зустрічі не їжджу і Справи Національної Ваги не вирішую... tongue biggrin Поки що Віасат мені не надав приводу для розчарування+додатково є поляки... online2long Але як бачиш,мені розвиток української платформи Важливіший... yes Не пишу,що нафіг мені Віасат,коли є поляки...Поляки по-українськи також не кажуть...і Вацка там нема!.. badmood alucard biggrin


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
sashkoДата: Суббота, 31.03.2012, 22:57 | Сообщение # 38
специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 148
Репутация: 44
Статус: Offline
Quote (manomax)
Але ми чомусь так тихенько язичок за зуби,ы про "Екстру" МАЛЧЬОК...

А ось тут ти не правий - на офсайті Екстри таке питання я підіймав - і хто-сь з керівництва чемно і по-правді сказав - "Мы идем по пути наименьшего сопротивления". В Екстри немає жодного каналу власного виробництва - а з їх запуском будемо щось обговорювати... тай напевно не цьому форумі.
Віасат на українському медіаринку вже 4 роки - тож було купа часу показати іншим гарний приклад - хоч як вони сильно себе били в груди - обов"язково зробимо українську локалізацію ... Спочатку дивимось на себе - а потім киваємо на інших ...
Quote (manomax)
Отже,"Футбол" і "Футбол+",які по-твоєму,мадярські?..

Шкода що ти незнаєш чиї це канали - в іншому випадку не задавав би таке дурне питання. Скажу лишень що вони точно невіасатівські...
Quote (manomax)
Так що пиши Правду,а не власні Розовиє Сни...

Вже вкотре розсмішив biggrin
 
AlexUAДата: Суббота, 31.03.2012, 23:01 | Сообщение # 39
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 1898
Репутация: 170
Статус: Offline
sashko, пишу з телефона , тому не можу написати розгорнутий пост , але майже у всьому з тобою погоджуюся. wink

Сообщение отредактировал AlexUA - Суббота, 31.03.2012, 23:01
 
manomaxДата: Суббота, 31.03.2012, 23:04 | Сообщение # 40
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -68
Статус: Offline
Quote (sashko)
Скажу лишень що вони точно невіасатівські...


Нуу...а де ж їм бідненьким бути-то... weep biggrin "Поверхность" їх нафіг послала...а "Віасат" домовився,ось і стосунки Хороші з Віасатом...і Безпроблемно продовжили ці Канали у Своєму Пакеті... victory На жаль Медіа-Група "Україна" не має Власної Платформи,щоби твої слова були запереченням для присутності цих Каналів... bag Можу з тобою погодитись,що Віасат при бажанні,спільно із "Волею" могли би "наїхати" на такі Бренди як "Діскавері","Нат.Гео","Євроспорт"...і думаю ДУУУЖЕ Швидко би з'явились українські доріжки...Проте Народ не мітингує,шуму не піднімає...а бабки УСІ Кожного Місяця рахують!.. dollar biggrin


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
AlexUAДата: Суббота, 31.03.2012, 23:08 | Сообщение # 41
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 1898
Репутация: 170
Статус: Offline
manomax, не зважаючи на все те , що ти написав , це все аж ніяк не робить ці канали "віасатівськими"

Добавлено (31.03.2012, 23:08)
---------------------------------------------
по-моєму зрозуміло , що він мав на увазі називаючи їх невіасатівськими , і тут він явно правий

 
sashkoДата: Суббота, 31.03.2012, 23:12 | Сообщение # 42
специалист
Группа: Пользователи+
Сообщений: 148
Репутация: 44
Статус: Offline
Звісно я читав що написав Діма - і тому ключові слова відмітив червоним.
По предварительной информации , в апреле предполагается старт HD проекта.
Предполагаемое ценообразование, - установка комплекта с нуля 699 грн, абонплата 149грн.
Установка тюнера -199 грн, абонплата так же 149 грн.
Дополнительный ТВ -600грн, абонплата 49грн.
Будет создан новый пакет «Престижный HD», в который кроме SD каналов войдут каналы:
- Футбол HD
- Nature HD
- History HD
- Фильмовый HD
- Музыкально-развлекательные HD (2-3 канала).
Информация предварительная, возможны изменения.
Тому і не сприймаю це все аж занадто серйозно - це з тієї серії що і подвоєння абонентської бази щороку і покращення життя вже сьогодні... Але незнаю чому ти так втішився цьому повідомленню - аж підскакуєш від радості ... biggrin Доречі в цьому повідомленні нічого не сказано - коли саме і що саме пропонується - маю на увазі ХД-тюнер...
 
manomaxДата: Суббота, 31.03.2012, 23:13 | Сообщение # 43
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -68
Статус: Offline
Quote (AlexUA)
по-моєму зрозуміло , що він мав на увазі називаючи їх невіасатівськими , і тут він явно правий


Це називається "викручуванням із ситуації"... biggrin Спочатку він написав пост,який можна по-різному тлумачити...що на Віасаті НЕМАЄ Жодного українського Каналу,при тому промовчав про "Екстру"...Що по-твоєму подумає Більшість Людей які відвідують цей Форум?..Правильно,напевно на Віасаті Немає українських Каналів... biggrin Коли я написав що Є,пішла ПЕСНЯ що вони не віасатівські...але в Пакеті вони Є,і люди за них платять Бабоси...яка нафіг Різниця звідкіля ці Канали...Головне,що говорять Рідною Мовою!.. notworthy ok


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
AlexUAДата: Суббота, 31.03.2012, 23:16 | Сообщение # 44
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 1898
Репутация: 170
Статус: Offline
manomax, хм , мені здалося , що він мав на увазі , що на віасаті немає жодного ВЛАСНОГО українського каналу .Хоча тут кожен трактує по-свому , але викручування із ситуації ,як на мене , прогглядається саме з твого боку.
 
manomaxДата: Суббота, 31.03.2012, 23:28 | Сообщение # 45
гуру
Группа: Пользователи+
Сообщений: 6927
Репутация: -68
Статус: Offline
Quote (sashko)
Але незнаю чому ти так втішився цьому повідомленню - аж підскакуєш від радості ...


А мені що ридати?.. crazy Тут Люди ще до мене на Форумі прагнули Бачити HD-Пакет,навіть опитування проводили...ой-йо-йой як ДАААВНО!..Але побачимо Чия візьме!..Твоя--як абонента "Екстри",і До Останнього Невірного в появу HD-Пакету...чи моя,абонента Віасата,який збирається Найпізніше у червні підключитись до HD-Пакету Віасата (так як "Футбол HD" раніше червня чекати неварто!..) deal cigar "Іюнь нас рассудіт"... tongue dwarf

Добавлено (31.03.2012, 23:28)
---------------------------------------------

Quote (AlexUA)
але викручування із ситуації ,як на мене , прогглядається саме з твого боку.


Я лише відповідаю на ідіотські Пости,якщо ти в цих словах бачиш Вищу Справедливість-то можеш Щасливо Кайфувати там де Немає Лохоторнів і всьо За*бісь!.. 1eye laugh

Quote (sashko)
Все це дуже схоже на черговий лохотрон - пройде широкомасштабна рекламна кампанія від Віасата - ТІЛЬКИ В НАС Є КАНАЛИ НАЙВИЖЧОЇ ЯКОСТІ - а тим часом на ап-лінк будуть віддавати ХД-канали з розрішенням 576р, так щоб народ міг їх прийтяти на Стронг 7707 - але за це вже брати з людей не 99 а 149 грн - чудовий маркетинговий хід, чи не так ?..


Абонент Виасат 2010-2014г.
Абонент Укртелеком "Интерактивное ТВ".Пакет Премиальный.
 
Форум абонентов Viasat » VIASAT » Viasat Ukraine » Обсуждение HD-каналов на Viasat-Ukraine
Поиск: